TJ Dynamo Nelahozeves
Klub: TJ Dynamo Nelahozeves
A-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Středočeský | Mělník | III. třída sk. BPoslední zápasy
-
Úžice - Nelahozeves Online volný 2:2 (2:1) 30.08. 10:15 -
Nelahozeves - Cítov Online volný 8:1 (3:1) 06.09. 17:00 -
Počaply - Nelahozeves Online volný 2:2 (1:2) 12.09. 17:00 -
Nelahozeves - Postřižín Online volný 5:4 (2:1) 20.09. 16:30 -
Hostín - Nelahozeves Online volný 1:2 (1:1) 27.09. 16:30 -
Nelahozeves - Veltrusy Online volný 0:2 (0:2) 04.10. 16:00 -
Roma Mělník - Nelahozeves Online volný 5:4 (3:3) 11.10. 16:00 -
Nelahozeves - Dol.Beřkovice Online volný 1:7 (0:2) 18.10. 15:30 -
Vojkovice - Nelahozeves Online volný 2:1 (2:0) 24.10. 14:30 -
Nelahozeves - Ledčice Online volný 4:3 (1:1) 01.11. 14:00 -
Čechie Kralupy - Nelahozeves Online volný 5:1 (1:0) 07.11. 14:00
-
Online volný 30.08. 10:15 Úžice
2:2 (2:1)
Nelahozeves
-
Online volný 06.09. 17:00 Nelahozeves
8:1 (3:1)
Cítov
-
Online volný 12.09. 17:00 Počaply
2:2 (1:2)
Nelahozeves
-
Online volný 20.09. 16:30 Nelahozeves
5:4 (2:1)
Postřižín
-
Online volný 27.09. 16:30 Hostín
1:2 (1:1)
Nelahozeves
-
Online volný 04.10. 16:00 Nelahozeves
0:2 (0:2)
Veltrusy
-
Online volný 11.10. 16:00 Roma Mělník
5:4 (3:3)
Nelahozeves
-
Online volný 18.10. 15:30 Nelahozeves
1:7 (0:2)
Dol.Beřkovice
-
Online volný 24.10. 14:30 Vojkovice
2:1 (2:0)
Nelahozeves
-
Online volný 01.11. 14:00 Nelahozeves
4:3 (1:1)
Ledčice
-
Online volný 07.11. 14:00 Čechie Kralupy
5:1 (1:0)
Nelahozeves
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TJ Sokol Ledčice | 11 | 46:19 | 28 |
| 2 | FK Čechie Kralupy n.Vltavou | 11 | 60:4 | 27 |
| 3 | AFK Veltrusy | 11 | 67:11 | 26 |
| 4 | SK Vojkovice | 11 | 35:21 | 22 |
| 5 | TJ Sokol Dolní Beřkovice | 11 | 35:22 | 18 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Gaško | 22 |
| 2 | Michal Fafejta | 16 |
| 3 | David Kirlyk | 14 |
| 4 | Josef Gabčo | 14 |
| 5 | František Hofman | 13 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 35 | 64,8% | 0 |
| 2 | Venca Likeš | 23 | 54,8% | 0 |
| 3 | petr hruska | 19 | 45,2% | 0 |
| 4 | Radek Hruška | 12 | 33,3% | 0 |





Nejnovější události
R. Hruška 19:30 6.11.2026 Tip: výhra domácích Dol.Beřkovice R. Hruška 19:30 6.11.2026 Tip: výhra domácích Vojkovice R. Hruška 19:30 6.11.2026 Tip: výhra hostů Úžice R. Hruška 19:30 6.11.2026 Tip: výhra hostů Cítov R. Hruška 19:30 6.11.2026 Tip: výhra domácích Roma Mělník