SK Zlonice
Klub: SK Zlonice
A-tým klubu2026-2027
Aktuální soutěž
Středočeský | Kladno | III. třída sk. BPoslední zápasy
-
Klobuky - Zlonice Online volný 1:1 (0:0) 15.08. 17:00 -
Dřetovice - Zlonice Online volný 1:3 (0:2) 23.08. 17:00 -
Tuřany - Zlonice Online volný 1:2 (1:1) 29.08. 17:00 -
Zlonice - Stehelčeves Online volný 5:0 (1:0) 05.09. 17:00 -
Buštěhrad - Zlonice Online volný 2:0 (1:0) 13.09. 17:00 -
Zlonice - Žižice Online volný 0:1 (0:1) 19.09. 16:30 -
Černuc - Zlonice Online volný 2:0 (0:0) 27.09. 13:00 -
Zlonice - Zvoleněves Online volný 4:1 (1:1) 03.10. 16:00 -
Zichovec - Zlonice Online volný 5:5 (3:1) 11.10. 16:00 -
Zlonice - Otvovice Online volný 3:1 (2:0) 17.10. 15:30 -
Vinařice - Zlonice Online volný 1:4 (0:3) 24.10. 14:30 -
Zlonice - Velvary C Online volný 4:0 (2:0) 31.10. 14:00
-
Online volný 15.08. 17:00 Klobuky
1:1 (0:0)
Zlonice
-
Online volný 23.08. 17:00 Dřetovice
1:3 (0:2)
Zlonice
-
Online volný 29.08. 17:00 Tuřany
1:2 (1:1)
Zlonice
-
Online volný 05.09. 17:00 Zlonice
5:0 (1:0)
Stehelčeves
-
Online volný 13.09. 17:00 Buštěhrad
2:0 (1:0)
Zlonice
-
Online volný 19.09. 16:30 Zlonice
0:1 (0:1)
Žižice
-
Online volný 27.09. 13:00 Černuc
2:0 (0:0)
Zlonice
-
Online volný 03.10. 16:00 Zlonice
4:1 (1:1)
Zvoleněves
-
Online volný 11.10. 16:00 Zichovec
5:5 (3:1)
Zlonice
-
Online volný 17.10. 15:30 Zlonice
3:1 (2:0)
Otvovice
-
Online volný 24.10. 14:30 Vinařice
1:4 (0:3)
Zlonice
-
Online volný 31.10. 14:00 Zlonice
4:0 (2:0)
Velvary
C
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TJ Viktorie Černuc | 12 | 47:14 | 28 |
| 2 | Knovíz | 12 | 49:23 | 23 |
| 3 | SK Zlonice | 12 | 31:16 | 23 |
| 4 | Buštěhrad | 11 | 27:17 | 23 |
| 5 | Slovan Velvary C | 12 | 44:35 | 22 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Zbyšek Novák | 17 |
| 2 | Hynek Král | 15 |
| 3 | Jakub Veselý | 15 |
| 4 | Bohumil Mrština | 14 |
| 5 | Jiří Rudolecký | 11 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jana Malecká | 39 | 50,6% | 1 |
| 2 | Jiří Klik | 32 | 56,1% | 1 |
| 3 | petr hruska | 20 | 43,5% | 0 |
| 4 | Venca Likeš | 19 | 45,2% | 0 |
| 5 | Radek Hruška | 12 | 36,4% | 0 |





Nejnovější události
R. Hruška 0:33 31.10.2026 Tip: výhra hostů Zichovec R. Hruška 0:33 31.10.2026 Tip: výhra domácích Zlonice R. Hruška 0:33 31.10.2026 Tip: výhra domácích Buštěhrad R. Hruška 0:33 31.10.2026 Tip: výhra hostů Knovíz R. Hruška 0:33 31.10.2026 Tip: výhra domácích Černuc