TJ Slavoj Vrdy C
Klub: TJ Slavoj Vrdy
C-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. APoslední zápasy
-
Štrampouch - Vrdy C Online volný 2:5 (1:1) 29.08. 14:00 -
Vrdy C - Okřesaneč Online volný 8:1 (2:0) 06.09. 17:00 -
Žl. Chvalovice - Vrdy C Online volný 9:2 (7:1) 13.09. 16:00 -
Vrdy C - Močovice B Online volný 4:0 (2:0) 20.09. 16:30 -
Hostovlice - Vrdy C Online volný 0:0 (0:0) 26.09. 13:30 -
Vrdy C - Janovice B Online volný 6:1 (2:0) 04.10. 16:00 -
B.Podolí B - Vrdy C Online volný 3:4 (2:2) 11.10. 16:00 -
Vrdy C - Zbýšov Online volný 4:2 (4:2) 18.10. 15:30 -
Potěhy - Vrdy C Online volný 1:5 (0:2) 24.10. 14:30 -
Vrdy C - Štrampouch Online volný 0:4 (0:2) 01.11. 14:00 -
Okřesaneč - Vrdy C Online volný 1:4 (0:1) 07.11. 14:00
-
Online volný 29.08. 14:00 Štrampouch
2:5 (1:1)
Vrdy
C
-
Online volný 06.09. 17:00 Vrdy C
8:1 (2:0)
Okřesaneč
-
Online volný 13.09. 16:00 Žl. Chvalovice
9:2 (7:1)
Vrdy
C
-
Online volný 20.09. 16:30 Vrdy C
4:0 (2:0)
Močovice
B
-
Online volný 26.09. 13:30 Hostovlice
0:0 (0:0)
Vrdy
C
-
Online volný 04.10. 16:00 Vrdy C
6:1 (2:0)
Janovice
B
-
Online volný 11.10. 16:00 B.Podolí B
3:4 (2:2)
Vrdy
C
-
Online volný 18.10. 15:30 Vrdy C
4:2 (4:2)
Zbýšov
-
Online volný 24.10. 14:30 Potěhy
1:5 (0:2)
Vrdy
C
-
Online volný 01.11. 14:00 Vrdy C
0:4 (0:2)
Štrampouch
-
Online volný 07.11. 14:00 Okřesaneč
1:4 (0:1)
Vrdy
C
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TJ Slavoj Vrdy C | 11 | 42:24 | 25 |
| 2 | Štrampouch | 9 | 40:16 | 21 |
| 3 | FC Bílé Podolí B | 9 | 37:14 | 21 |
| 4 | TJ Sokol Žlebské Chvalovice | 9 | 36:12 | 19 |
| 5 | Močovice B | 9 | 20:11 | 15 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Kratochvíl | 17 |
| 2 | Michal Pavlík | 11 |
| 3 | Daniel Sehnoutka | 10 |
| 4 | Dušan Bajo | 9 |
| 5 | Tomáš Rožek | 8 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Venca Likeš | 20 | 57,1% | 0 |
| 2 | Jiří Klik | 20 | 66,7% | 2 |
| 3 | lukas merunka | 10 | 41,7% | 0 |
| 4 | petr hruska | 9 | 36,0% | 0 |
| 5 | Radek Hruška | 8 | 40,0% | 0 |





Nejnovější události
R. Hruška 19:23 6.11.2026 Tip: výhra hostů Močovice R. Hruška 19:23 6.11.2026 Tip: výhra domácích Okřesaneč R. Hruška 19:23 6.11.2026 Tip: výhra domácích Hostovlice R. Hruška 19:23 6.11.2026 Tip: výhra hostů Janovice R. Hruška 19:23 6.11.2026 Tip: výhra domácích Žl. Chvalovice