TJ Sokol Holubice
Klub: TJ Sokol Holubice
A-tým klubu2026-2027
Aktuální soutěž
Středočeský | Praha - západ | Okresní přeborPoslední zápasy
-
Č. Újezd - Holubice Online volný 3:2 (0:0) 22.08. 17:00 -
Holubice - Hradištko Online volný 3:0 (1:0) 29.08. 17:00 -
Povltavská FA C - Holubice Online volný 0:1 (0:0) 06.09. 17:00 -
Holubice - Černolice Online volný 10:0 (6:0) 12.09. 17:00 -
Jílové - Holubice Online volný 3:3 (1:1) 19.09. 16:30 -
Holubice - Zlatníky Online volný 6:0 (3:0) 26.09. 16:30 -
Choteč - Holubice Online volný 2:1 (1:0) 02.10. 18:30 -
Holubice - Kosoř B Online volný 7:0 (4:0) 10.10. 16:00 -
Čisovice - Holubice Online volný 4:5 (3:2) 17.10. 15:30 -
Holubice - Horoměřice Online volný 10:1 (6:0) 24.10. 14:30 -
Vestec B - Holubice Online volný 4:0 (1:0) 27.10. 19:00 -
Psáry B - Holubice Online volný 7:1 (4:1) 01.11. 14:00
-
Online volný 22.08. 17:00 Č. Újezd
3:2 (0:0)
Holubice
-
Online volný 29.08. 17:00 Holubice
3:0 (1:0)
Hradištko
-
Online volný 06.09. 17:00 Povltavská FA C
0:1 (0:0)
Holubice
-
Online volný 12.09. 17:00 Holubice
10:0 (6:0)
Černolice
-
Online volný 19.09. 16:30 Jílové
3:3 (1:1)
Holubice
-
Online volný 26.09. 16:30 Holubice
6:0 (3:0)
Zlatníky
-
Online volný 02.10. 18:30 Choteč
2:1 (1:0)
Holubice
-
Online volný 10.10. 16:00 Holubice
7:0 (4:0)
Kosoř
B
-
Online volný 17.10. 15:30 Čisovice
4:5 (3:2)
Holubice
-
Online volný 24.10. 14:30 Holubice
10:1 (6:0)
Horoměřice
-
Online volný 27.10. 19:00 Vestec B
4:0 (1:0)
Holubice
-
Online volný 01.11. 14:00 Psáry B
7:1 (4:1)
Holubice
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SK Rapid Psáry B | 12 | 60:11 | 34 |
| 2 | TJ Viktoria Vestec B | 12 | 56:20 | 29 |
| 3 | TJ Sokol Dobřichovice | 12 | 36:16 | 25 |
| 4 | TJ Sokol Holubice | 12 | 49:24 | 22 |
| 5 | TJ Slovan Hradištko | 12 | 45:28 | 19 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Ladislav Volešák | 20 |
| 2 | Patrik Luňák | 17 |
| 3 | Matias Mužík | 14 |
| 4 | Pavel Sahula | 14 |
| 5 | Matěj Mašek | 12 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 38 | 66,7% | 0 |
| 2 | Venca Likeš | 20 | 57,1% | 0 |
| 3 | Radek Hruška | 18 | 40,0% | 0 |
| 4 | petr hruska | 15 | 38,5% | 0 |





Nejnovější události
R. Hruška 19:53 6.11.2026 Tip: výhra domácích Č. Újezd R. Hruška 19:53 6.11.2026 Tip: výhra hostů Hradištko R. Hruška 19:53 6.11.2026 Tip: výhra hostů Zlatníky R. Hruška 19:53 6.11.2026 Tip: výhra domácích Dobřichovice R. Hruška 19:53 6.11.2026 Tip: výhra domácích Povltavská FA