MSK Benešov nad Ploučnicí
Klub: MSK Benešov nad Ploučnicí
A-tým klubu2026-2027
Aktuální soutěž
Ústecký | Děčín | Okresní přeborPoslední zápasy
-
Benešov - Markvartice Online volný 4:0 (3:0) 23.08. 17:00 -
Jiřetín - Benešov Online volný 0:5 (0:2) 29.08. 17:00 -
Benešov - H.Podluží Online volný 6:0 (4:0) 05.09. 17:00 -
Rybniště - Benešov Online volný 1:9 (0:6) 12.09. 16:30 -
Benešov - Boletice Online volný 3:0 kont. 20.09. 16:00 -
Benešov - Jiříkov Online volný 4:2 (1:0) 26.09. 16:00 -
Mikulášovice - Benešov Online volný 1:4 (0:0) 03.10. 15:30 -
Benešov - Vel. Šenov Online volný 5:1 (3:1) 10.10. 15:30 -
Šluknov B - Benešov Online volný 2:3 (1:2) 18.10. 14:30 -
Benešov - Čes. Kamenice Online volný 9:0 (5:0) 24.10. 14:00 -
D. Habartice - Benešov Online volný 2:4 (1:2) 31.10. 13:00 -
Benešov - D. Poustevna Online volný 12:0 (4:0) 07.11. 13:30
-
Online volný 23.08. 17:00 Benešov
4:0 (3:0)
Markvartice
-
Online volný 29.08. 17:00 Jiřetín
0:5 (0:2)
Benešov
-
Online volný 05.09. 17:00 Benešov
6:0 (4:0)
H.Podluží
-
Online volný 12.09. 16:30 Rybniště
1:9 (0:6)
Benešov
-
Online volný 20.09. 16:00 Benešov
3:0 kont.
Boletice
-
Online volný 26.09. 16:00 Benešov
4:2 (1:0)
Jiříkov
-
Online volný 03.10. 15:30 Mikulášovice
1:4 (0:0)
Benešov
-
Online volný 10.10. 15:30 Benešov
5:1 (3:1)
Vel. Šenov
-
Online volný 18.10. 14:30 Šluknov B
2:3 (1:2)
Benešov
-
Online volný 24.10. 14:00 Benešov
9:0 (5:0)
Čes. Kamenice
-
Online volný 31.10. 13:00 D. Habartice
2:4 (1:2)
Benešov
-
Online volný 07.11. 13:30 Benešov
12:0 (4:0)
D. Poustevna
Rozhovory
- K fotbalu mě přivedl táta, který tady taky hrál, říká vítěz 3. kola Břetislav Kubín
- Není tajemstvím, že bychom letos chtěli soutěž vyhrát, říká hráč 2. kola Michal Smejkal
- Za mě tedy postup rozhodně ne, říká hráč 1. kola, Ondřej Kyjovský
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSK Benešov nad Ploučnicí | 12 | 68:9 | 36 |
| 2 | SK Šluknov B | 12 | 60:23 | 27 |
| 3 | D. Habartice | 12 | 69:29 | 26 |
| 4 | TJ Slovan Jiřetín p./J. | 12 | 38:36 | 19 |
| 5 | Markvartice | 12 | 34:32 | 18 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Jakub Pícha | 28 |
| 2 | Kamil Dančo | 18 |
| 3 | Petr Horvát | 17 |
| 4 | Jiří Mládek | 14 |
| 5 | Václav Walter | 13 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Venca Likeš | 52 | 61,9% | 0 |
| 2 | Jiří Klik | 49 | 58,3% | 1 |
| 3 | Petr Raba | 47 | 59,5% | 1 |
| 4 | Filip Dubský | 46 | 58,2% | 0 |
| 5 | Petr Sluka | 40 | 51,9% | 0 |





Nejnovější události
P. Raba 11:02 7.11.2026 Tip: výhra domácích Benešov P. Raba 11:02 7.11.2026 Tip: výhra hostů Šluknov P. Raba 11:02 7.11.2026 Tip: výhra hostů D. Habartice P. Raba 11:02 7.11.2026 Tip: výhra domácích Mikulášovice P. Raba 11:02 7.11.2026 Tip: výhra domácích Rybniště