FK Stráž pod Ralskem
Klub: FK Stráž pod Ralskem
A-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Liberecký | Krajský přeborPoslední zápasy
-
Šluknov - Stráž p. R. Online volný 0:2 (0:2) 08.08. 17:00 -
Vilémov - Stráž p. R. Online volný 1:1 (1:0) 16.08. 17:00 -
Stráž p. R. - Sedmihorky Online volný 2:0 (1:0) 22.08. 17:00 -
Nový Bor - Stráž p. R. Online volný 4:1 (2:0) 29.08. 17:00 -
Stráž p. R. - Rozstání Online volný 0:5 (0:0) 02.09. 17:00 -
Stráž p. R. - Hrádek Online volný 1:5 (1:4) 05.09. 17:00 -
Bělá - Stráž p. R. Online volný 5:1 (3:0) 12.09. 17:00 -
Stráž p. R. - Ž. Brod Online volný 4:1 (1:0) 19.09. 16:30 -
Višňová - Stráž p. R. Online volný 7:2 (6:0) 27.09. 11:00 -
Stráž p. R. - Lomnice Online volný 3:5 (1:5) 03.10. 16:00 -
Semily - Stráž p. R. Online volný 1:2 (0:1) 10.10. 16:00
-
Online volný 08.08. 17:00 Šluknov
0:2 (0:2)
Stráž p. R.
-
Online volný 16.08. 17:00 Vilémov
1:1 (1:0)
Stráž p. R.
-
Online volný 22.08. 17:00 Stráž p. R.
2:0 (1:0)
Sedmihorky
-
Online volný 29.08. 17:00 Nový Bor
4:1 (2:0)
Stráž p. R.
-
Online volný 02.09. 17:00 Stráž p. R.
0:5 (0:0)
Rozstání
-
Online volný 05.09. 17:00 Stráž p. R.
1:5 (1:4)
Hrádek
-
Online volný 12.09. 17:00 Bělá
5:1 (3:0)
Stráž p. R.
-
Online volný 19.09. 16:30 Stráž p. R.
4:1 (1:0)
Ž. Brod
-
Online volný 27.09. 11:00 Višňová
7:2 (6:0)
Stráž p. R.
-
Online volný 03.10. 16:00 Stráž p. R.
3:5 (1:5)
Lomnice
-
Online volný 10.10. 16:00 Semily
1:2 (0:1)
Stráž p. R.
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TJ Slovan Hrádek nad Nisou | 11 | 26:9 | 28 |
| 2 | SK Jívan Bělá | 11 | 32:18 | 25 |
| 3 | Pěnčín | 11 | 41:14 | 24 |
| 4 | TJ Jiskra Višňová | 11 | 29:19 | 22 |
| 5 | TJ Sokol Rozstání | 11 | 29:24 | 18 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Václav Morávek | 11 |
| 2 | Michal Lábek | 7 |
| 3 | Dominik Vácha | 6 |
| 4 | Ondřej Michálek | 6 |
| 5 | Milan Lakatoš | 6 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ladislav Beran | 28 | 43,8% | 0 |
| 2 | Venca Likeš | 27 | 37,5% | 0 |
| 3 | Petr Chovánek | 25 | 43,1% | 0 |
| 4 | Radek Hruška | 24 | 37,5% | 0 |
| 5 | petr hruska | 22 | 39,3% | 0 |





Nejnovější události
P. Chovánek 16:09 15.10.2026 Tip: výhra domácích Sedmihorky P. Chovánek 16:09 15.10.2026 Tip: výhra hostů Višňová P. Chovánek 16:09 15.10.2026 Tip: výhra domácích Nový Bor P. Chovánek 16:09 15.10.2026 Tip: výhra domácích Bělá P. Chovánek 16:09 15.10.2026 Tip: výhra hostů Pěnčín