Tatce
Klub: Tatce
A-tým klubu2026-2027
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Aktuální soutěž
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. BPoslední zápasy
-
Tatce - Semice B Online volný 1:6 (1:3) 22.08. 17:00 -
Milovice B - Tatce Online volný 6:3 (2:2) 30.08. 17:00 -
Tatce - Drahelice Online volný 6:1 (4:0) 05.09. 17:00 -
Kost. Lhota - Tatce Online volný 5:1 (2:0) 12.09. 10:15 -
Tatce - Sadská B Online volný 1:1 (0:1) 19.09. 16:30 -
Tatce - Poříčany B Online volný 1:3 (1:1) 28.09. 14:30 -
Kounice - Tatce Online volný 6:2 (3:2) 04.10. 16:00 -
Tatce - Litol Online volný 1:4 (1:3) 10.10. 16:00 -
Chrást - Tatce Online volný 3:3 (2:1) 17.10. 15:30 -
Tatce - Kam. Zboží Online volný 6:0 (3:0) 24.10. 14:30 -
Ostrá B - Tatce Online volný 8:2 (4:1) 28.10. 13:00 -
Kostomlaty - Tatce Online volný 3:0 (3:0) 01.11. 14:00 -
Tatce - Bříství Online volný 1:6 (1:1) 07.11. 14:00
-
Online volný 22.08. 17:00 Tatce
1:6 (1:3)
Semice
B
-
Online volný 30.08. 17:00 Milovice B
6:3 (2:2)
Tatce
-
Online volný 05.09. 17:00 Tatce
6:1 (4:0)
Drahelice
-
Online volný 12.09. 10:15 Kost. Lhota
5:1 (2:0)
Tatce
-
Online volný 19.09. 16:30 Tatce
1:1 (0:1)
Sadská
B
-
Online volný 28.09. 14:30 Tatce
1:3 (1:1)
Poříčany
B
-
Online volný 04.10. 16:00 Kounice
6:2 (3:2)
Tatce
-
Online volný 10.10. 16:00 Tatce
1:4 (1:3)
Litol
-
Online volný 17.10. 15:30 Chrást
3:3 (2:1)
Tatce
-
Online volný 24.10. 14:30 Tatce
6:0 (3:0)
Kam. Zboží
-
Online volný 28.10. 13:00 Ostrá B
8:2 (4:1)
Tatce
-
Online volný 01.11. 14:00 Kostomlaty
3:0 (3:0)
Tatce
-
Online volný 07.11. 14:00 Tatce
1:6 (1:1)
Bříství
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poříčany B | 12 | 54:16 | 31 |
| 2 | AFK Sadská B | 11 | 39:17 | 26 |
| 3 | FK Litol | 12 | 36:19 | 25 |
| 4 | SK Kostelní Lhota | 12 | 39:26 | 24 |
| 5 | Ostrá B | 12 | 51:39 | 24 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | David Micka | 19 |
| 2 | Pavel Láf | 17 |
| 3 | Jan Krátký | 16 |
| 4 | Josef Procházka | 15 |
| 5 | Jan Řehák | 13 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 43 | 69,4% | 1 |
| 2 | Venca Likeš | 23 | 54,8% | 0 |
| 3 | petr hruska | 21 | 42,9% | 0 |
| 4 | Radek Hruška | 17 | 40,5% | 0 |
| 5 | Petr Vlasák | 3 | 42,9% | 0 |





Nejnovější události
R. Hruška 19:38 6.11.2026 Tip: výhra hostů Sadská R. Hruška 19:38 6.11.2026 Tip: remíza Drahelice - Semice R. Hruška 19:38 6.11.2026 Tip: výhra domácích Kounice R. Hruška 19:38 6.11.2026 Tip: výhra hostů Chrást R. Hruška 19:38 6.11.2026 Tip: výhra hostů Bříství