Sestavy kola Děčín

SESTAVA KOLA

SESTAVA PODZIMU - Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

27.11.2015 12:00

Je to tady. Tohle je jedenáct nejlepších fotbalistů této soutěže. Hlasovat pro své favority můžete až do konce ledna. Poté bude vybráno deset vítězů z celé republiky s největším počtem hlasů, kteří se dostanou do slosování o zajímavé ceny.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 13.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

17.11.2015 11:05

Bez ohledu na to, že poslední kolo podzimu pro Okresní přebor Děčín nebylo kompletně odehráno (odložený zápas v Lipové), objevuje se na našem webu jedenáctka nejlepších hráčů 13. kola. V ní mají jen 3 kluby po 2 zástupcích, u ostatních se síly rovnoměrně rozložily. Nejvýraznějšími kluby sestavy kola jsou tedy Mikulášovice v čele s neprůstřelným Jaromírem Tesařem a talentovaným záložníkem Filipem Křehkým, Jiříkov s flexibilním Romanem Häuslerem a příkladným kapitánem Davidem Šolcem nebo kádr Březin, v němž nejvíce upoutal svým povedeným projektilem Vít Endlicher společně s Jakubem Hlouškem. Je příjemné, že naše sestava nemá znovu přímého favorita a tím pádem je hlasování otevřené. V poslední řadě bychom chtěli popřát všem oddílům této soutěže, ať naberou co možná nejvíce nových sil a řádně se zregenerují do jarních bojů! Užijte si poslední hlasování, jelikož tím tak můžete svého favorita dostat do nominace o "Hráče podzimu"!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 12.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

09.11.2015 22:29

Sezónní pauza sice klepe na dveře, ale nás čeká ještě pár tradičních Expert tipů. Nyní je na pořadu dne sestava z 12. kola pro děčínskou II. třídu , ve kterém se nenachází ani jeden přímý favorit a je tedy jasné, že vítěz nebude znám do poslední vteřiny. Kdo nakonec pro sebe uzme vítězné vavříny? Hlasujte a pravda se ukáže! 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

02.11.2015 22:41

11 hráčů, 18 branek! To je počin nejlepší jedenáctky hráčů pro 11. kolo děčínského okresního přeboru. Nejvíce se z nominovaných fotbalistů činil srdcař David Karpíšek, který dovedl Dolní Poustevnu v obecním derby proti Mikulášovicím k nečekanému vítězství a vsítil celkem čtyři branky. Za ním se hned nacházejí všichni tři tříbrankoví útočníci Jakub Šimek z Markvartic, Jaroslav Galata z Jiřetína a Jaroslav Vyšohlíd z Lipové. Nezapomeňme i na obránce, kteří se také střelecky prosadili. Byli jimi například Jan Žebro ze Starých Křečan nebo Martin Fiala zpod Jedlové hory. Tuto sestavu nebyl problém vybrat, ale tvrdým oříškem bude pro vás, čtenáře, zvolit z nich toho nejpřínosnějšího pro svůj tým. Sami jsme zvědavi, jak se s touto výzvou poperete! 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 10.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

26.10.2015 21:56

Jubilejní 10. kolo Okresního přeboru Děčín je za námi a po něm přichází naše sestava kola. Tentokráte se v nejlepší jedenáctce objevila spousta nových tváří a není tedy předem jasno, kdo svým výkonem nejvíce oslnil. Neváhejte, jelikož jenom Vy můžete rozetnout tento gordický uzel!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 9.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

19.10.2015 23:01

Sestava jedenácti adeptů pro 9. kolo II. třídy Děčín je vzhledem k poslední jedenáctce až na tři hráče zcela pozměněná, ba dokonce se tu nachází úplní nováčci. Obrovským překvapením pro nás byly výkony mikulášovického duetu, jenž je tvořen dvojicí mladých fotbalistů, Jiřím Petružálkem a Filipem Křehkým. Na straně druhé zde můžeme vidět staré známé, jimiž je například šluknovský střelec Jaroslav Vyšohlíd nebo uzdravený brankář Starých Křečan, Daniel Mohr. Uspěje v dnešním kole zajetá klasika nebo do bojů o nejvyšší stupínky promluví i nějaký ten nováček? Odpověď na řečnickou otázku můžete ovlivnit, vy sami, v níže uvedené hlasovací anketě!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

12.10.2015 22:08

8. kolo bylo plné přestřelek, což se očividně projevilo na sestavení nejlepší jedenáctky děčínské okresního přeboru. V naší Topce se nachází tři zástupci z Jiřetína, který v sobotním narozeninovém klání dvou podhorových celků deklasoval Verneřice. Dalším nejzastoupenějším klubem se stává Dolní Poustevna v čele s brankářem Josefem Šolínem, jenž se sám podílel dvěma asistencemi na zničení Starého Šachova. Samozřejmě nezapomeňme zmínit opět 5-ti brankového střelce Jakuba Šimka, jehož výkony nám skoro nepobírají webové statistiky. Dnešním 8. kolem je poprvé porušeno různorodé obsazení hráčů, pojďme se tedy přesvědčit, kterýpak fotbalista si nese největší oblibu u vás, čtenářů!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

05.10.2015 22:57

7. kolo přineslo velkou spoustu překvapivých výsledků, ať už na hřišti Krásné Lípy, kde se Markvartice, díky 5-ti gólové kanonádě rychlíka Jakuba Šimka, dopracovaly k výsledku 7:2 nebo senzační první vítězství březinských fotbalistů, kteří si vyšlápli na favorita z Jiříkova. Očividně nejlepší hráči, kteří v těchto kláních kralovali, se ve většině případů dostali bez větších problému do nejlepší jedenáctky 7. kola. Na největšího favorita si už naše redakce neopovažuje ani poukázat, jelikož ještě ani jednou se náš odhad neshodoval s názory vás, čtenářů. Jen jednu indicii vypustíme do éteru : "Favorit je zde opravdu jasný!". Sami vy, čtenáři, nám dokažte, kdo je ten TOP fotbalista, pro kterého vaše srdce buší nejnepravidelněji!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

28.09.2015 19:07

Představujeme vám nejlepší sestavu 6. kola děčínského okresního přeboru, ve které bylo složité si vybrat nejlepšího brankáře, neboť o toto místo se ucházel společně s Lukášem Koubou i skvěle chytající Daniel Mohr. Celkově v této sestavě mají převahu defenzivnější hráči, neboť čistá konta ve dvou zápasech tomu nasvědčují. Největším favoritem by měl být střelec Petr Horvát z Dolních Habartic, jemuž se povedlo v zápase proti Starému Šachovu vystřílet hattrick. Je možné, že se naše redakce bude znovu mýlit? Pojďte nás o tom přesvědčit a hlasujte!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 5.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

21.09.2015 22:44

5. kolo děčínského okresního přeboru je za námi a za oponou už se připravují jména fotbalistů, kteří ve svých zápasech předvedli výkon, díky jemuž vyčnívali z řad všedních vystoupeních ostatních hráčů. Pochopitelně vždy je těžké, vybrat jen těch 11 nejlepších, jelikož se vám nabízí možných adeptů na TOP11 minimálně 3 krát více. V dnešní sestavě zde máme dva hattrickové pány, kteří byli hlavními aktéry debaklu Verneřic v Mikulášovicích, jimiý jsou kapitán Radek Vichterey a vždy připravený střelec Lukáš Novák. Dalšími zvučným jménem je už známý jiřetínský útočník Radek Pácha, jenž bude opět usilovat o vítězné vavříny. A co vy? Máte svého jiného favorita? Neváhejte a přesvědčte ostatní, že zrovna on si tuto poctu zaslouží! To znamená, hlasujte!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 4.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

14.09.2015 23:39

Tentokráte tu máme sestavu 4. kola OP Děčín, v níž se převážně nachází spoluhráčská dua, která zaplnila, až na lichého Martina Žiaka ze Starého Šachova, celou jedenáctku. Tato sestava má jasného favorita boletického obránce Radka Klabana, jemuž se podařilo v jednom utkání vsítit tři branky a stal se hlavním důvodem úspěchu proti Dolní Poustevně, ale všichni dobře víme, jak dopadla minulá sestava kola, která měla snad ještě výraznějšího favorita, ale i přesto zvítězil úplně někdo jiný.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor , 2015-2016

07.09.2015 20:55

Představujeme vám nejlepší sestavu 3. kola děčínského okresního přeboru, ve které nastal obrovský přetlak na postech útočníků, neboť gólové hody provázely tento fotbalový víkend. V této konstelaci se i přesto nachází jasný favorit, kterým je pětigólový střelec, šluknovský kapitán Jaroslav Vyšohlíd. A co vy? Přesvědčil vás výborný výkon jiného fotbalisty? Neostýchejte se a hlasujte!

Celkový počet článků: 12

Zpět na kraj