Sestavy kola Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B

SESTAVA KOLA

SESTAVA PODZIMU - Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2015-2016

Je to tady. Tohle je jedenáct nejlepších fotbalistů této soutěže. Hlasovat pro své favority můžete až do konce ledna. Poté bude vybráno deset vítězů z celé republiky s největším počtem hlasů, kteří se dostanou do slosování o zajímavé ceny.

SESTAVA KOLA - 8.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2015-2016

Máme tu opětovně sestavu kola. Hlasujte pro svého favorita a nechte se překvapit, kdo se stane hráčem kola.

SESTAVA KOLA - 3.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2015-2016

Sestava kola je plná sřelců, mezi nimiž vynikají pětigóloví z Havlíčkova Brodu. Nezapomeňte hlasovat pro svého favorita každou hodinu do středečního poledne.

SESTAVA KOLA - 1.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2015-2016

Do sestavy kola se dostali hlavně střelci a označení nejlepší hráči týmů ze IV. třídy.

Nezapomeňte hlasovat pro svého favorita.

SESTAVA KOLA - 12.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2014-2015

Do sestavy kola se vešli převážně střelci svých mužstev. Pro hráče kola můžete hlasovat každých šedesát minut až do středečního poledne.

SESTAVA KOLA - 22.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2014-2015

Dělat sestavy kola ve čtvrtých třídách ze strohých a neúplných referátů je někdy těžký úkol, proto se objevují hlavně střelci branek svých týmů a hráči, kteří vyčnívali nad průměr svých utkání.

SESTAVA KOLA - 21.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2014-2015

V sestavě nechybí ani vilémovský R.Čížek, který nejstatečněji bojoval pouze s osmi spoluhráči vlastního mužstva a snažil se odvrátit nevyhnutelný debakl. Své favority podpořte hlasováním každých šedesát minut až do středeční 12 hodiny.

SESTAVA KOLA - 15.kolo Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2014-2015

Ve dvou zápasech mohli diváci vidět pořádné přestřelky. Nejprve v Habrech, kde místní béčko přestřílelo Kožlí B vysoko 9:2. A hned na třech brankách se podílel Karel Příbramský a na dvou Marek Korel. Takže nemohou chybět v naší sestavě kola.