Martin Turek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou |
| 2023-2024 | TJ Melechovan Kouty |
| 2014-2015 | FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46 (ø 15,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Šebkovice - Ledeč | 1:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 15.08. 16:30 | Ledeč - Bystřice | 1:2 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 16:30 | Speřice - Ledeč | 4:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.09. 16:00 | Kamenice - Ledeč | 2:1 (1:0) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 15:30 | Ledeč - St. Říše | 0:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 15:30 | Jemnicko - Ledeč | 1:3 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.10. 15:00 | Okříšky - Ledeč | 3:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 14:30 | Ledeč - Žďár B | 2:4 (1:3) | 9 | 81 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 24.10. 14:30 | Nová Ves - Ledeč | 2:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 1 | ne | |||
| 31.10. 14:00 | Ledeč - Luka | 2:1 (1:0) | 34 | 56 | 0 | 1 | 0 | ne |
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 254 (ø 63,50) | 10 (ø 2,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 20.09. 15:30 | Ledeč B - Leština | 6:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Ledeč B - Keřkov | 5:1 (1:1) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 14:30 | Ledeč B - Šmolovy | 18:0 (8:0) | 59 | 59 | 7 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.10. 10:00 | Ledeč B - Dlouhá Ves | 8:0 (3:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 11 (ø 1,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 10:00 | Lipnice B - Ledeč C | 3:8 (1:4) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Herálec B - Ledeč C | 4:6 (2:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 10:00 | Habry B - Ledeč C | 0:10 (0:4) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Hněvkovice B - Ledeč C | 2:5 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:00 | Ledeč C - Kam. Lhota | 11:0 (5:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | N. Ves u Sv. B - Ledeč C | 3:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 10:00 | Ledeč C - Úsobí | 8:0 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 1 | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 6 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 22 (ø 2,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 23 (ø 1,76) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 27 (ø 2,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 3 | 81 (ø 27,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 17 | 1433 (ø 84,29) | 12 (ø 0,70) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 1 | 9 (ø 9,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 10 (ø 1,11) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 1 | 23 (ø 23,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 12 (ø 1,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 4 | 211 (ø 52,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 12 | 921 (ø 76,75) | 7 (ø 0,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 11 | 420 (ø 38,18) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 7 | 568 (ø 81,14) | 8 (ø 1,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 21 | 1537 (ø 73,19) | 6 (ø 0,28) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 19 | 1369 (ø 72,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 25 | 2161 (ø 86,44) | 3 (ø 0,12) | 7 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 1 | 20 (ø 20,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 10 | 714 (ø 71,40) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 1 | 22 (ø 22,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




