Sestavy kola Královéhradecký

SESTAVA KOLA

SportFotbal SESTAVA PODZIMU - Královéhradecký | Krajský přebor , 2017-2018

28.12.2017 20:00
Týmová spolupráce znamená týmové ceny! Podpořte svého spoluhráče nebo kamaráda a získejte kromě individuální cen také odměnu pro váš klub! Partnerem ankety je největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz , která připravila opravdu parádní ceny.
SESTAVA KOLA

TEAMSTORE sestava roku Královéhradecký | Krajský přebor , 2016-2017

11.08.2017 16:00

Další dramatická a napínavá sezona Krajského přeboru je u konce. Prvenství vybojovali fotbalisté Libčan, kteří do posledního kola sváděli souboj s novobydžovskou Cidlinou. Smutně se naopak se soutěží rozloučili sestupující Provodov a Dobruška. V sedmadvacátém kole se Krajský přebor dokonce dostal na obrazovky České televize, která vysílala utkání mezi Kostelcem nad Orlicí a Rychnovem. Hlasování o Hráče roku bude probíhat do 13. srpna, hráči s nejvíce hlasy ze sestav roku fotbalunas.cz se můžou těšit na zajímavé ceny.

 

SESTAVA KOLA

TEAMSTORE sestava roku Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

11.08.2017 16:00

I letošní sezona nabídla řadu dramatických momentů, skvělých týmových i individuálních výkonů. Po rozpačitých úvodních kolech se na první místo tabulky vyšvihlo Vrchlabí, které už první příčku neopustilo, doma dokonce neztratilo ani bod. Do Krajského přeboru Vrchlabí doprovodí hradecká Třebeš, pro kterou se jedná o historický úspěch. Úctyhodných výkonů však dosahovali i fotbalisté v ostatních klubech. Hlasování o Hráče roku bude probíhat do 13. srpna, hráči s nejvíce hlasy ze sestav roku fotbalunas.cz se můžou těšit na zajímavé ceny.

 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 28.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

04.06.2017 20:45

Po remíze 1:1 zvítězil Černilov nad Trutnovem v penaltovém rozstřelu, ve kterém Lukáš Voltr chytil soupeřovu penaltu. 

 

Úpice zdolala Sobotku 2:0. K dobrému výsledku domácí nakročili už v úvodu zápasu, kdy se prosadil Jan Kuchta

 

Třebechovice zvítězili na hřišti Tatranu Hostinné. Hosté byli v průběhu zápasu aktivnější a dravější. O výhře 0:3 Třebechovičtí rozhodli na začátku druhé půle, kdy se trefili dvakrát během pěti minut. Branku vstřelil i Pavel Soukup.

 

Duel prvního a druhého týmu tabulky přinesl remízu a penaltovou výhru Třebše. Fotbalisté Třebše ještě několik minut před koncem prohrávali, v sedmdesáté čtvrté minutě ale vyrovnal Lukáš Michal. Třebeš poté skóre dokonce otočila na svoji stranu, svým druhým gólem ale zápas do penalt poslal vrchlabský Tomáš Navrátil.

 

Týniště porazilo Nový Hradec 3:0. O výhře domácí rozhodli hned v prvním poločase, kdy se prosadil Radek Mládek i Martin Matoušek.

 

Nejgólovější zápas byl k vidění na půdě Nepolis. Tamní celek porazil Náchod vysoko 6:3. Výhře jedním gólem pomohl Tomáš Hanuš, hlavní střeleckou hvězdou byl

Celkový počet článků: 570

Zpět na přehled