SESTAVA KOLA - 3.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2020-2021

Sestava pro 3. kolo je následující.

Brankář

Václav Zejda (TJ Centropen Dačice) - Svým výkonem předčil ostatní hráče.

Obrana

Tomáš Vršitý (SK Slavia České Budějovice) - Prodal své zkušenosti a nepouštěl útočníky Dačic do žádných příležitostí. Navíc vykopával těsně před poločasem míč z brankové čáry.

František Bambule (SK Lišov) - Z pozice předstopera neúnavně podporoval spoluhráče, dobře bránil a byla na něj penalta, ze které jeho tým vyrovnal na 1:1.

Záloha

Jakub Svojše (TJ ZD Kovářov) - Střelec první a jediné branky v prvním poločase utkání.

Patrik Štumfol (FK METEOR Tábor) - Rozdával dobré balóny.

Daniel Fanta (TJ Nová Včelnice) - Vstřelil vyrovnávací branku, díky níž si z utkání Včelnice odvezla jeden bod.

Václav Hruška (FC Chýnov) - Hrál po dlouhé době po zranění v útoku a dohrával jako defenzivní záložník, vstřelil první branku.

Útok

Jan Korbel (SK Slavia České Budějovice) - Přišel na posledních 15 minut jako žolík a také se v něj proměnil, když smrtící hlavičkou přisoudil všechny body domácí Slavii.

Tomáš Dubský (SK Čtyři Dvory České Budějovice) - Byl velice aktivní, zejména v první půli a dal gól po hezké akci hlavou.

Adam Rakovan (TJ Sokol Bernartice) - Autor dvou branek, kterými zpečetil vítězství svého týmu.

Kryštof Kadlec (TJ Hluboká nad Vltavou) - Vstřelil během utkání čtyři branky.

Hlasovat pro hráče můžete od 08.09.2020 11:27 do 09.09.2020 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)