SESTAVA KOLA - 2.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

Datum kola: 16.08.2020

0

Marek Jendřejek - Jeden z nejlepších výkonů za celé kolo předvedl bezpochyby brankář Šilheřovic, když v poslední minutě vychytal za stavu 1:0 penaltu a soupeři tak nenechal ani bod.

Dominik Novák - Výborný výkon převedl obránce z Darkovic, když si navíc ještě v posledních minutách připsal gól a zajistil tak důležitý bod pro svůj tým.

Jan Kroker - Jako nejlepšího háče zápasu jej zvolil i trenér mužstva a vzadu udržená nula to jenom potvrzuje.

Ondřej Pekárek - Obránce a v zápase Strahovice - Třebovice bezchybný Pekárek se do sestavy kola dostal po té, co se jeho tým zvládnul udržet vzadu nulu.

Michal Strýček - Kapitán mužstva a jeden z řady záložníků, který se na výhře 5:1 nad Svinovem podílel nejvíce.

Patrik Slavík - Jeden ze strůjců vysoké výhry Strahovic nad Třebovicemi, svůj tým podpořil jak v obrně, tak i v útočné fázi.

Pavel Vyletělek - Normálně hraje útočníka, ale už na začátku zápasu se stáhnul víc dozadu, aby podpořil Darkovickou obranu a nebýt gólu v poslední minutě, tak dovede svůj tým k vítězství 1:0.

Petr Redzina - Kapitán Šilheřovic a jeden z nejvýraznějších hráčů na hřišti. Na vítězství 1:0 nad Rychvaldem má velký podíl.

Vojtěch Malchárek - V utkání proti Třebovicím se prosadil hned třikrát a svůj tým tak dotáhnul k vysoké výhře 5:0.

Robin Štefek - Jednoznačně nejlepší hráč na hřišti v utkání Svinov - Bohuslavice. V zápase se mu povedlo dát hattrick a přispět tak k vysoké výhře 5:1.

Jan Kozel - Jeden z rozdílových hráčů v zápase Svinov - Bohuslavice, který si navíc ještě připsal gól. Společně se Štefkem tvořili dokonalý tandem.

Hlasovat pro hráče můžete od 17.08.2020 13:26 do 19.08.2020 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)