SESTAVA KOLA - 26.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 19.06.2016

0
V závěrečném 26. kole padlo 40 branek, dva brankáři udrželi čisté konto, dva hráči nasázeli hattrick a jeden se mezi střelce zapsal dokonce čtyřikrát

Drábik Pavel ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Dokázal udržet čisté konto, i když hosté ze Suchdola kousali a musel předvést několik velmi dobrých zákroků.

Shýbal Petr ( SK Lišov )

Vzadu pomohl uhrát nulu a ofenzívě pomohl k debaklu 10:0 dvěma góly.

Štěcha David ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

Třebětice začaly odvážně, ale právě Štěcha vstřelil už v 11. minutě gól a domácí pak převzali otěže zápasu.

Kokeš Ondřej ( TJ Dolní Bukovsko )

Krátce po začátku druhé půle vstřelil důležitý kontaktní gól a pomohl tím konečné remíze 2:2.

Brenner Jaroslav ( FK Calofrig Borovany )

Jen dvě minuty po svém příchodu na hřiště vsítil kontaktní gól a vykřesal jiskřičku naděje, která ovšem nevzplanula.

Janda Karel ( TJ Lokomotiva České Velenice )

Dokázal se dvakrát gólově prosadit. Hostům to ovšem na body ani na případnou záchranu nestačilo.

Kándl Jan ( SK Lišov )

Střelec tohoto kola. Pod výpraskem Chlumu 10:0 je podepsán čtyřmi brankami.

Sedláček Stanislav ( TJ Sokol Kardašova Řečice )

Soupeře zaskočil gólem už ve 2. minutě. Ikdyž Kardaška 2 minuty před koncem poločasu zvýšila ma 0:2 bere z utkání jen bod.

Tůma Pavel ( Slovan Břilice )

K výhře svého týmu přispěl dvěma brankami a na hřišti byl vidět.

Lenk Lukáš ( TJ Sokol Olešnice )

Čistým hattrickem během dvanácti minut zajistil Olešnici výhru 3:2.

Nebeský Tomáš ( TJ Nová Včelnice )

Nejlepší kanonýr soutěže korunoval svou výhru v této statistice hattrickem a výrazně tak přispěl k vítězství 3:4.

Hlasovat pro hráče můžete od 20.06.2016 15:59 do 22.06.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)