SESTAVA KOLA - 25.kolo Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , 2015-2016

Datum kola: 11.06.2016

0

Je tu pondělí a s ním i pečlivě vybraná sestava kola. Pojďme se podívat na výkony těch, kteří ve 25. kole zastínili ostatní fotbalisty na hřišti a zaujali nás nejvíce:

JIŘÍ MÁCHA - KOSTELNÍ LHOTA: Loučeň 1:1 - ve šlágru soutěže chytil čtyři vyložené šance a drží svůj tým ve hře o titul

MICHAL KVÍZ - KOSTELNÍ LHOTA: Loučeň 1:1 - poctivých 90 minut dobrého výkonu v obraně
PAVEL KOPECKÝ - Hrubý Jeseník: KOVANICE 1:4 - výpomoc z B týmu podala v obraně bezchybný výkon
JOSEF ŠNAJDR - KOSTOMLATY: Rožďálovice 3:1 - srdcař, odehrál první půli, skvělý výkon na kraji obrany

IVAN PLECITÝ- Městec: MILOVICE 1:5 - gól a asistence, kdy jako nejstarší hráč na hřišti všem utekl
DAVID POKLOP - Hrubý Jeseník: KOVANICE 1:4 - skvělý výkon v defenzivní záloze, jeho branka otočila zápas
LUKÁŠ HOLUB - Kostelní Lhota: LOUČEŇ 1:1 - tahal celý tým, rozdával přihrávky ze střední zálohy
PAVEL MAREŠ - Kostelní Lhota: LOUČEŇ 1:1 - běhavý výkon v záloze a hecování spoluhráčů, branka padla po standardce po faulu na něj

ZDENĚK DOLEŽAL ML. - LIPNÍK: Všejany 4:3 - Lipník vyhrál derby v 9 hráčích, Doležal vstřelil dva góly
DANIEL KOTEK - LIPNÍK: Všejany 4:3 - Lipník vyhrál derby v 9 hráčích, Kotek vstřelil dva góly vč. rozhodujícího z 89. minuty
DAVID HEJDUK - Lipník: VŠEJANY 4:3 - při ostudě svého týmu se stydět nemusel, dal hattrick (rozhodčí však připsal 3. branku chybně M. Hanušovi)

Hlasovat pro hráče můžete od 13.06.2016 21:43 do 15.06.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)