SESTAVA KOLA - 10.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. F, 2015-2016

Datum kola: 21.05.2016

0

I v 10. kole můžete v sestavě kola hlasovat pro své spoluhráče a kamarády. Hlasování probíhá do 25.5. 11:59.

Vladimír Matula : Na půdě Velkého Poříčí udržel čisté konto a několika dobrými zákroky promohl Dvorské rezervě k zisku 3 bodů.

Martin Školník : V utkání proti Doudlebům jeho centrovaný míč zapadl přesně do branky. Tato branka se na konci utkání ukázala jako vítězná

Miloš Gajda : V derby Solnice - Černíkovice se po rohovém kopu stal autorem vítězné branky utkání.

Martin Stodůlka : Krásnou střelou z hranice vápna, která se otřela o tyč solnické branky odpověděl na vedoucí branku Davida Zaňky. Tato branka však na body ve vypjatém duelu nestačila.

Robert Vágner : V 77. minutě přidal druhou branku Dvora na půdě Poříčí a přispěl tak k cenné výhře svého týmu.

Michael Mňuk : Na půdě Solnice otevřel krásnou střelou skóre. Hosté z Černíkovic však své vedení neuhájili a z derby odešli s prázdnou.

Stanislav Dudek : Nejaktivnější hráč Doudleb při prohře na půdě Opočně.

Martin Šnajdr : Ke konci utkání Opočno - Doudleby si poradil s brankářem hostí a svoji přesnou trefou vnesl klid na kopačky domácích hráčů.

Ondřej Vrabec : Lídr tabulky si před svými fanoušky poradil s Albrechticemi. Ondra pomohl k vítězství 2 brankami.

Zdeněk Schod : Překrásně zahraným přímým kopem do horního rohu vyrovnal duel s Černíkovicemi. Jeho Solnice se nakonec radovala v tomto utkání ze zisku 3 bodů.

Lukáš Reichl : V 80. minutě pečetil výsledek utkání na 3:0. Opočno si tak připsalo cenné vítězství nad silným soupeřem s nejlepší obranou v soutěži.

Hlasovat pro hráče můžete od 23.05.2016 12:28 do 25.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)