SESTAVA KOLA - 16.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , 2015-2016

Datum kola: 15.05.2016

0

Kdo se stane králem 16. kola?

Lukáš Janeček (brankář, Mantov)

Mantov byl v tomto kole jediným celkem, který dokázal udržet čisté konto. Proto do ideální sestavy nominujeme Lukáše Janečka, který proti Ptenínu hájil právě mantovskou svatyni.

Radek Švarc (obránce, Hradec)

Levý obránce Hradce odvedl proti Líšině super výkon. Své defenzivní povinnosti si splnil na jedničku. Navíc ještě zakládal útoky.

Rudolf Ostříž (obránce, Starý Smolivec)

Poslední celek tabulky má těžký los. Minulý týden Ptenín, tentokrát Chlum, příště Seč. Proti favoritům hraje outsider dobře, ale na body to bohužel nestačí. Posledně se v dobrém světle předvedl Rudolf Ostříž. Jako obránce dovolil lídru tabulky jen dva góly.

Tomáš Bystran (obránce, Mantov)

Na Tomášovi v posledních kolech stojí obrana Mantova. Je velmi spolehlivý, důkazem může být vynulování ptenínských nájezdníků.

Jakub Fisher (obránce, Seč)

Krajní obránce Seče hrál podobně jako hradecký Švarc. Výborně do obrany, aktivně do útoku. Měl veliký podíl na tlaku, který si sečští vytvořili.

Jiří Hrdina st. (záložník, Hradec)

Velezkušený středopolař své osobní souboje pravidelně vyhrával. Právě díky velikému množství vybojovaných míčů mohli jeho soupeři přecházet do protiútoků.

Radek Tyml (záložník, Seč)

Střední záložník byl zejména ve druhém poločase hnacím motorem ofenzivy. Svou rychlostí a technickou vybaveností vybojoval velký počet míčů, čímž přispěl ke zvýšení tlaku na domácí. Navíc přihrál na dva góly.

Jiří Pelikán (záložník, Chlum)

Zápas se Smolivcem byl zkrátka jeho. Po půlhodině hry poslal svůj celek do vedení. Ve druhé půli si připsal asistenci na vítěznou branku. Výborný výkon.

Michael Martínek (záložník, Neurazy)

V 18. minutě napřáhl z dálky a překvapil sečského brankáře. Vedení 1:0 však k bodům nevedlo, Tatran prohrál 1:4.

Ahmed Mebarki (záložník, Ptenín)

Ptenínský klenot se proti dobře organizovanému Baníku neprosadil. A to ani střelecky, ani nějakou asistencí. Proto berme jeho nominaci spíše jako odměnu za dosavadní výkony. Jeho práce s míčem je na vysoké úrovni.

Stanislav Eret (útočník, Chlum)

Autor vítězné trefy. Krátce po změně stran si našel Pelikánovo přiťuknutí, přesně zakončil. Navrch trefil tyč. Byl po celý zápas nebezpečný.

Hlasovat pro hráče můžete od 17.05.2016 11:35 do 18.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)