SESTAVA KOLA - 21.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 15.05.2016

0
Ve 21. kole padlo 28 branek, jeden tým udržel čisté konto a našel se jediný střelec hattricku

Maroušek Tomáš ( TJ Lokomotiva České Velenice )

Velenický gólman v prvním poločase po výskoku špatně došlápl a musel zbytek zápasu dohrát s pochroumanou nohou a v bolestech. Přesto za svá záda pustil jen jednu střelu a to v závěrečné čtvrthodině čelil početní převaze domácích.

Arenberger Aleš ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Jako téměř tradičně si vysloužil pochvalná slova vedoucího mužstva za dobrý výkon na stoperu.

Grech Ondřej ( SK Lišov )

Jako jeden z mála obránců se dokázal prosadit gólově. Přispěl tak k výhře 3:1 a svůj výkon byl pochválen.

Nedoma Miroslav ( TJ Sokol Kardašova Řečice )

Jeho šťastný gól znamenal konečnou remízu 1:1 a odvrácení blamáže.

Dvořák Tomáš ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Sedmnáctiletý záložník se jako první prosadil na horké půdě Bukovska a přispěl tak výhře 1:3.

Hešík Lukáš ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Svým gólem potěšil diváky a zařídil konečnou remízu s lídrem soutěže.

Hanzal Michal ( TJ Sokol Olešnice )

Šikovný útočný záložník sice branku nedal. Ovšem pod tři góly se podepsal finální přihrávkou.

Němec Bohuslav ( FK Calofrig Borovany )

Záložníka Borovan zastihlo jaro v dobré formě. Pravidelně je za své výkony chválen a daří se mu gólově. Jeho třetí jarní trefa byla vítězná.

Mikuláštík Vlastimil ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

Už ve druhé minutě otevřel skóre. Druhý gól padl po penaltovém zákroku na jeho osobu.

Redžepi Ismail ( Slovan Břilice )

Během prvního poločasu dvakrát vyrovnával. Nejprve z přímého kopu a následně z penalty.

Brousek Roman ( TJ Sokol Olešnice )

Jediný hráč jenž v tomto kole zaznamenal hattrick. Nebýt střídání v 70. minutě možná by i další góly přidal.

Hlasovat pro hráče můžete od 16.05.2016 23:46 do 18.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)