SESTAVA KOLA - 9.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

Datum kola: 17.10.2015

0

9. kolo je již za náma a nyní si můžete vybrat svého favorita, pro kterého můžete hlasovat. Protože padalo hodně branek, tak máme na výběr hodně dvougólových střelců.

Michal Hůla - gólman Chlumčan B odchytal výborný zápas a pomohl tak svému týmu k vytouženým prvním třem bodům v této sezóně.

Václav Bouček - byl označen jako nejlepší hráč domácích Dobřan, když výborným výkonem pomohl svému týmu k výhře 5:1.

David Procházka - svým gólem v 88. minutě zajistil svému týmu Předenic, alespoň bod, který si odvezli z Radkovic.

Vladimír Březák - vyhlášen nejlepším hráčem Nepomuku a svým výkonem pomohl svému týmu k zisku všech bodů.

Tomáš Vacek - jako kapitán Chotěšova dirigoval skvěle obranu, která nedostala v Blovicích ani jeden gól.

Tomáš Klíma - hráč Kasejovic, který pomohl svými dvěma trefami k vysoké výhře 8:1 proti oslabeným Letinám.

Pavel Vlček - TJ Sparta Radkovice - jako správný kapitán na sebe vzal penaltu, kterou proměnil a k tomu navíc přidal i 2. gól svého týmu.

Filip Švejda - nejlepší hráč Žinkov, který v zápase vstřelil dva góly a pomohl tak svému týmu k zisku tří bodů.

David Šmíd - dal dva góly a spolu s Vladimírem Březákem pomohli Nepomuku k zisku tří důležitých bodů.

David Kubík - nastoupil do zápasu ve 46.minutě a jako střídající hráč Chotěšova dokázal dát ještě dva góly.

Martin Bruml - TJ Předenice - jako střídající hráč dokázal vstřelit důležitý gól, který Předenické nakopnul alespoň k zisku jednoho bodu na horké půdě Radkovic.

Hlasovat pro hráče můžete od 19.10.2015 12:00 do 21.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)