HISENSE SESTAVA KOLA - 20.kolo Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B, 2023-2024

Datum kola: 19.05.2024

0

Dvacáté kolo je už minulostí. Nabídlo nám zajímavé výsledky a skvělé individuální výkony. Kdo se dostal do sestavy kola? Pro koho budete hlasovat?

Marek Muzikant - Jistota jakubovského celku. V zápase s Policí musel zneškodnit několik šancí především v prvním poločase. I díky jeho výkonu si Jakubov odvezl z Police tři body.

Martin Čejka - Stálice obrany Přibyslavic. V domácím utkání s Blatnicí vydatně podporoval útok a připsal si i asistenci. Po zranění domácího golmana musel jít chytat, gól neobdržel.

Vít Lazárek - Důležitý stoper Heraltic. Svým důsledným výkonem pomohl Heralticím k zisku důležitých bodů proti Štěměchům.

Tomáš Vrbka - Pravý obránce Jakubova pomohl svým výkonem k výhře nad Policí. Skvělý především v obranné činnosti.

Lukáš Procházka - Mladý obránce Podhorácka. Zapojoval se do útočných akcí svého mužstva. Z pozice obránce se dvakrát prosadil. Jednou po hezké sólové akci. Druhou branku vstřelil hlavou.

Michal Jičinský - I přes výraznou prohru Želetavy "B" předvedl dobrý výkon, který korunoval dvěma přesnými zásahy.

Ondřej Němec - Velký příslib fotbalové Starče. Tento teprve patnáctiletý hráč předvádí skvělé výkony. V zápase nebezpečně střílel z 20 metrů, gól si však nepřipsal.

Tomáš Čermák - Výrazný hráč Přibyslavic. V zápase s Blatnicí vstřelil dvě branky. Na další dva góly přihrál. Skvělý výkon.

Josef Pacal - V letošní sezóně mu to prostě střílí. I v tomto kole si připsal dva góly a potvrdil svou roli střelce.

Zdeněk Soukup - Vstřelil důležitý gól na 1:1 proti Starči. I díky němu bere Domamil bod.

David Ledecký - Během sedmnácti minut zkompletoval hattrick. Výrazně přispěl k dobrému vstupu Podhorácka do zápasu.

Hlasovat pro hráče můžete od 21.05.2024 07:26 do 22.05.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)