HISENSE SESTAVA KOLA - 19.kolo Liberecký | 1.A třída , 2022-2023

Datum kola: 08.04.2023

0

Za námi je 19. kolo 1.A třídy libereckého kraje a toto je nejlepších 11 hráčů z tohoto víkendu. Zde můžete hlasovat, koho výkon vás přesvědčil natolik, že by se měl stát hráčem kola.

Jakub Dlask - i přes výrazné vítězství Chrastavy svůj tým podržel a v důležitých chvílích byl na správném místě.

Tomáš Drašner - jeho obranný zákrok v úvodu zápasu udržel Doubí ve hře a jeho zodpovědný výkon mu vysloužil místo v této sestavě.

Miloš Brezinský - Několik vyhraných soubojů a několik dobrých obranných zákroků, navíc přidal gól. Podle trenéra Pěnčínu hráč zápasu Doubí.

Jakub Šorsák - Další hráč, který si napomohl k vysokému vítězství Chrastavy a skóroval.

Vít Kratochvíl - Jako kapitán Chrastavy si vedl na jedničku a přidal důležitý gól, kterým soupeři odskočili na 2:0.

Jan Kašpar - Vesecký záložník předvedl velmi dobrý a bojovný výkon, díky jeho akci Vesec vyhrál zápas v Košťálově.

Tomáš Jaček - 60 minut mu stačilo aby vstřelil 2 góly  a rozhodl vpodstatě celý zápas, sám Mráček jeho výkon vyzdvyhl.

Michal Šišlák - Další hráč, který v tomto zápase vstřelil 2 góly, jeho gól v 92. minutě Vesci vyhrál zápas.

Jakub Flesner - Flesner byl pro Doubí jedním z nejdůležitějších hráčů na hřišti, nevynechal jediný souboj, na první gól přihrál a také získal několik míčů, což vedlo ke gólu. Podle trenéra Tomáše Brezinského hráč zápasu.

Roman Hušek - Hušek otočil svým hattrickem skóre a díky jemu bojovnému výkonu dokázal Rychnov otočit nepříznivý start zápasu proti Bílému Kostelu.

Michal Řezka - Nastoupil do 2.poločasu a vstřelil 2 klíčové góly, kterým napomohl k vysoké výhře. Sám trenér Kolčava si Řezku chválil.

Hlasovat pro hráče můžete od 10.04.2023 10:00 do 12.04.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)