Články
TIP liga
Diskuze
EURO 2024
Přihlásit -
Staň se součástí komunity
fotbalunas.cz
»
Ústecký
»
Teplice
»
III. třída sk. B
Soutěž
Rozlosování
Aktuální kolo
Tabulka
Hráčské statistiky
Expert tipy
Sestavy kola
Hráči kola
Rozhovory
Diskuze k souteži
Ústecký | Teplice | III. třída sk. B
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2024-2025
Výběr sezóny
2024-2025
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2.kolo, 18.08.2024 17:30
Trnovany B - Srbice B
-:- (-:-)
17.08. 10:00
Kostomlaty - Sobědruhy
-:- (-:-)
17.08. 15:00
Suché - Hostomice
-:- (-:-)
18.08. 17:30
Lahošť - Zabrušany
-:- (-:-)
18.08. 17:30
3.kolo, 25.08.2024 17:30
Hrob - Suché
-:- (-:-)
24.08. 10:30
Zabrušany - Srbice B
-:- (-:-)
24.08. 15:00
Hostomice - Kostomlaty
-:- (-:-)
24.08. 16:30
Sobědruhy - Lahošť
-:- (-:-)
24.08. 16:30
4.kolo, 01.09.2024 17:00
Hostomice - Hrob
-:- (-:-)
31.08. 16:30
Srbice B - Sobědruhy
-:- (-:-)
01.09. 17:00
Suché - Trnovany B
-:- (-:-)
01.09. 17:00
Kostomlaty - Lahošť
-:- (-:-)
31.08. 15:00
18.kolo, 04.09.2024 17:00
Hostomice - Srbice B
-:- (-:-)
04.09. 17:00
Trnovany B - Sobědruhy
-:- (-:-)
04.09. 17:00
Kostomlaty - Zabrušany
-:- (-:-)
04.09. 17:00
Hrob - Lahošť
-:- (-:-)
04.09. 17:00
5.kolo, 08.09.2024 17:00
Hrob - Kostomlaty
-:- (-:-)
07.09. 10:30
Zabrušany - Suché
-:- (-:-)
07.09. 15:00
Trnovany B - Hostomice
-:- (-:-)
08.09. 15:00
Lahošť - Srbice B
-:- (-:-)
08.09. 17:00
6.kolo, 15.09.2024 17:00
Hrob - Trnovany B
-:- (-:-)
14.09. 10:30
Kostomlaty - Srbice B
-:- (-:-)
14.09. 15:00
Hostomice - Zabrušany
-:- (-:-)
14.09. 16:30
Suché - Sobědruhy
-:- (-:-)
15.09. 17:00
7.kolo, 22.09.2024 16:30
Zabrušany - Hrob
-:- (-:-)
21.09. 15:00
Sobědruhy - Hostomice
-:- (-:-)
21.09. 16:30
Trnovany B - Kostomlaty
-:- (-:-)
22.09. 15:00
Lahošť - Suché
-:- (-:-)
22.09. 16:30
8.kolo, 29.09.2024 16:30
Trnovany B - Zabrušany
-:- (-:-)
29.09. 15:30
Hrob - Sobědruhy
-:- (-:-)
29.09. 16:30
Suché - Srbice B
-:- (-:-)
29.09. 16:30
Hostomice - Lahošť
-:- (-:-)
29.09. 16:30
9.kolo, 06.10.2024 16:00
Zabrušany - Kostomlaty
-:- (-:-)
05.10. 15:00
Sobědruhy - Trnovany B
-:- (-:-)
05.10. 16:30
Srbice B - Hostomice
-:- (-:-)
06.10. 16:00
Lahošť - Hrob
-:- (-:-)
06.10. 16:00
1.kolo, 13.10.2024 17:00
Zabrušany - Sobědruhy
-:- (-:-)
12.10. 15:00
Hrob - Srbice B
-:- (-:-)
13.10. 17:00
Suché - Kostomlaty
-:- (-:-)
13.10. 17:00
Trnovany B - Lahošť
-:- (-:-)
13.10. 15:00
10.kolo, 20.10.2024 15:30
Kostomlaty - Suché
-:- (-:-)
19.10. 15:00
Sobědruhy - Zabrušany
-:- (-:-)
19.10. 15:30
Srbice B - Hrob
-:- (-:-)
20.10. 15:30
Lahošť - Trnovany B
-:- (-:-)
20.10. 15:30
11.kolo, 27.10.2024 14:30
Sobědruhy - Kostomlaty
-:- (-:-)
26.10. 14:30
Hostomice - Suché
-:- (-:-)
26.10. 14:30
Trnovany B - Srbice B
-:- (-:-)
27.10. 14:30
Zabrušany - Lahošť
-:- (-:-)
26.10. 15:00
12.kolo, 03.11.2024 14:00
Kostomlaty - Hostomice
-:- (-:-)
02.11. 14:00
Srbice B - Zabrušany
-:- (-:-)
03.11. 14:00
Suché - Hrob
-:- (-:-)
03.11. 14:00
Lahošť - Sobědruhy
-:- (-:-)
03.11. 14:00
13.kolo, 10.11.2024 14:00
Trnovany B - Suché
-:- (-:-)
10.11. 14:00
Hrob - Hostomice
-:- (-:-)
10.11. 14:00
Sobědruhy - Srbice B
-:- (-:-)
10.11. 14:00
Lahošť - Kostomlaty
-:- (-:-)
10.11. 14:00
14.kolo, 17.11.2024 13:30
Hostomice - Trnovany B
-:- (-:-)
16.11. 13:30
Kostomlaty - Hrob
-:- (-:-)
16.11. 13:30
Suché - Zabrušany
-:- (-:-)
17.11. 13:30
Srbice B - Lahošť
-:- (-:-)
17.11. 13:30
15.kolo, 23.03.2025 15:00
Zabrušany - Hostomice
-:- (-:-)
22.03. 15:00
Sobědruhy - Suché
-:- (-:-)
22.03. 15:00
Trnovany B - Hrob
-:- (-:-)
23.03. 15:00
Srbice B - Kostomlaty
-:- (-:-)
23.03. 15:00
16.kolo, 30.03.2025 15:00
Kostomlaty - Trnovany B
-:- (-:-)
29.03. 15:00
Hostomice - Sobědruhy
-:- (-:-)
29.03. 15:00
Hrob - Zabrušany
-:- (-:-)
30.03. 15:00
Suché - Lahošť
-:- (-:-)
30.03. 15:00
17.kolo, 06.04.2025 17:00
Zabrušany - Trnovany B
-:- (-:-)
05.04. 15:00
Sobědruhy - Hrob
-:- (-:-)
05.04. 16:30
Srbice B - Suché
-:- (-:-)
06.04. 17:00
Lahošť - Hostomice
-:- (-:-)
06.04. 17:00
Zpět na soutěž
Jméno
ZB
Ú
BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku