Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor
2023-2024
-
Radonice - Struhařov 50-0-50 % 2:3 (1:2) 26.08. 10:15 -
Radošovice - Kostelec 100-0-0 % 9:4 (4:3) 26.08. 17:00 -
Hrusice - Bášť 100-0-0 % 1:2p. (1:1) 26.08. 17:00 -
Nehvizdy - Dobřejovice 0-0-100 % 3:4p. (1:2) 26.08. 17:00 -
Mirošovice - Vyšehořovice 50-0-50 % 0:3 (0:1) 25.08. 18:00 -
Mratín - Veltěž 100-0-0 % 6:2 (4:1) 27.08. 17:00 -
Vel.Popovice - Senohraby 0-0-100 % 5:2 (5:2) 25.08. 19:00
-
Nehvizdy - Hrusice 100-0-0 % 3:2 (1:2) 02.09. 17:00 -
Vyšehořovice - Radošovice 0-0-100 % 2:1 (0:0) 03.09. 17:00 -
Bášť - Mratín 0-0-100 % 4:1 (3:0) 03.09. 17:00 -
Veltěž - Radonice 100-0-0 % 3:1 (2:1) 03.09. 17:00 -
Senohraby - Mirošovice 100-0-0 % 4:1 (3:0) 03.09. 17:00 -
Dobřejovice - Kostelec 100-0-0 % 8:1 (5:1) 03.09. 17:00 -
Struhařov - Vel.Popovice 0-0-100 % 3:5 (1:4) 02.09. 17:00
-
Radonice - Bášť 0-0-100 % 0:3 (0:2) 09.09. 10:15 -
Hrusice - Dobřejovice 0-0-100 % 0:2 (0:1) 09.09. 17:00 -
Radošovice - Senohraby 100-0-0 % 1:6 (1:3) 09.09. 17:00 -
Mirošovice - Struhařov 100-0-0 % 1:3 (1:1) 09.09. 17:00 -
Kostelec - Vyšehořovice 0-0-100 % 1:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Mratín - Nehvizdy 100-0-0 % 0:5 (0:1) 10.09. 17:00 -
Vel.Popovice - Veltěž 0-0-0 % 2:3 (1:0) 08.09. 19:00
-
Struhařov - Radošovice 100-0-0 % 4:1 (2:1) 16.09. 16:30 -
Nehvizdy - Radonice 100-0-0 % 4:2 (3:1) 16.09. 16:30 -
Hrusice - Mratín 50-0-50 % 0:2 (0:0) 16.09. 16:30 -
Veltěž - Mirošovice 100-0-0 % 3:2 (1:2) 17.09. 16:30 -
Senohraby - Kostelec 100-0-0 % 8:0 (3:0) 17.09. 16:30 -
Dobřejovice - Vyšehořovice 100-0-0 % 5:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Bášť - Vel.Popovice 50-0-50 % 0:2 (0:2) 17.09. 16:30
-
Radonice - Hrusice 100-0-0 % 1:3 (1:2) 23.09. 10:15 -
Radošovice - Veltěž 100-0-0 % 6:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Mirošovice - Bášť 50-0-50 % 1:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Kostelec - Struhařov 50-0-50 % 1:6 (0:1) 23.09. 16:30 -
Mratín - Dobřejovice 50-0-50 % 2:6 (2:4) 24.09. 16:30 -
Vyšehořovice - Senohraby 100-0-0 % 1:0p. (0:0) 24.09. 16:30 -
Vel.Popovice - Nehvizdy 50-0-50 % 0:1 (0:0) 22.09. 19:00
-
Nehvizdy - Mirošovice 100-0-0 % 5:0 (2:0) 01.10. 13:00 -
Struhařov - Vyšehořovice 100-0-0 % 7:1 (2:0) 30.09. 16:00 -
Veltěž - Kostelec 50-0-50 % 1:2 (0:2) 01.10. 16:00 -
Bášť - Radošovice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 01.10. 16:00 -
Mratín - Radonice 100-0-0 % 7:1 (3:0) 01.10. 16:00 -
Dobřejovice - Senohraby 100-0-0 % 1:0p. (0:0) 01.10. 16:00 -
Hrusice - Vel.Popovice 0-0-100 % 2:1 (2:0) 30.09. 16:00
-
Radonice - Dobřejovice 50-0-50 % 1:6 (0:3) 07.10. 10:15 -
Mirošovice - Hrusice 0-0-100 % 1:4 (1:2) 07.10. 16:00 -
Kostelec - Bášť 50-0-50 % 1:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Radošovice - Nehvizdy 50-0-50 % 3:1 (2:1) 07.10. 16:00 -
Vyšehořovice - Veltěž 50-0-50 % 3:2 (2:1) 08.10. 16:00 -
Senohraby - Struhařov 50-0-50 % 2:10 (2:3) 08.10. 16:00 -
Vel.Popovice - Mratín 0-0-100 % 6:2 (2:2) 06.10. 19:00
-
Hrusice - Radošovice 100-0-0 % 2:4 (1:1) 14.10. 15:30 -
Nehvizdy - Kostelec 100-0-0 % 2:3 (1:0) 14.10. 15:30 -
Mratín - Mirošovice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 15.10. 15:30 -
Veltěž - Senohraby 0-100-0 % 1:6 (1:2) 15.10. 15:30 -
Bášť - Vyšehořovice 100-0-0 % 1:2 (1:0) 15.10. 15:30 -
Dobřejovice - Struhařov 0-0-100 % 7:1 (3:1) 15.10. 15:30 -
Radonice - Vel.Popovice 0-0-100 % 4:0 (0:0) 14.10. 10:15
-
Struhařov - Veltěž 100-0-0 % 7:2 (1:0) 21.10. 15:30 -
Kostelec - Hrusice 0-0-100 % 2:1 (1:0) 21.10. 15:30 -
Mirošovice - Radonice 0-0-100 % 5:1 (2:1) 21.10. 15:30 -
Radošovice - Mratín 50-0-50 % 1:4 (0:2) 21.10. 15:30 -
Vyšehořovice - Nehvizdy 0-0-100 % 4:2 (0:0) 22.10. 15:30 -
Senohraby - Bášť 100-0-0 % 3:4p. (1:1) 22.10. 15:30 -
Vel.Popovice - Dobřejovice 0-0-100 % 0:2 (0:2) 20.10. 19:00
-
Radonice - Radošovice 0-0-100 % 1:3 (1:2) 28.10. 10:15 -
Hrusice - Vyšehořovice 100-0-0 % 1:3 (0:1) 28.10. 10:15 -
Nehvizdy - Senohraby 100-0-0 % 1:3 (0:1) 28.10. 14:00 -
Bášť - Struhařov 0-0-100 % 3:1 (1:1) 29.10. 14:00 -
Mratín - Kostelec 100-0-0 % 3:1 (2:1) 29.10. 14:00 -
Dobřejovice - Veltěž 100-0-0 % 5:1 (5:1) 29.10. 14:00 -
Vel.Popovice - Mirošovice 100-0-0 % 6:1 (3:1) 27.10. 19:00
-
Struhařov - Nehvizdy 100-0-0 % 6:0 (4:0) 04.11. 14:00 -
Kostelec - Radonice 100-0-0 % 4:3p. (1:3) 04.11. 14:00 -
Mirošovice - Dobřejovice 0-0-100 % 0:6 (0:2) 04.11. 14:00 -
Vyšehořovice - Mratín 100-0-0 % 1:2p. (1:0) 05.11. 14:00 -
Veltěž - Bášť 50-0-50 % 6:0 (4:0) 05.11. 14:00 -
Senohraby - Hrusice 100-0-0 % 4:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Radošovice - Vel.Popovice 0-0-100 % 0:2 (0:0) 08.11. 19:00
-
Radonice - Vyšehořovice 100-0-0 % 3:2 (2:2) 11.11. 10:15 -
Hrusice - Struhařov 0-0-100 % 2:7 (0:4) 11.11. 14:00 -
Nehvizdy - Veltěž 0-0-100 % 1:2p. (0:0) 11.11. 14:00 -
Mirošovice - Radošovice 100-0-0 % 0:4 (0:3) 11.11. 14:00 -
Mratín - Senohraby 0-0-100 % 2:5 (2:4) 12.11. 14:00 -
Dobřejovice - Bášť 100-0-0 % 2:0 (2:0) 12.11. 14:00 -
Vel.Popovice - Kostelec 100-0-0 % 4:0 (1:0) 10.11. 19:00
-
Struhařov - Mratín 0-0-0 % 4:2 (1:1) 18.11. 13:30 -
Radošovice - Dobřejovice 0-0-0 % 2:1p. (1:0) 17.11. 15:00 -
Kostelec - Mirošovice 0-0-0 % 7:2 (5:1) 18.11. 13:30 -
Senohraby - Radonice 0-0-0 % 8:2 (5:2) 18.11. 13:30 -
Bášť - Nehvizdy 0-0-0 % 2:4 (0:4) 17.11. 13:30 -
Veltěž - Hrusice 0-0-0 % 0:7 (0:1) 18.11. 13:30 -
Vyšehořovice - Vel.Popovice 0-0-0 % 4:1 (3:1) 17.11. 13:00
-
Struhařov - Radonice 100-0-0 % 23.03. 15:00 -
Kostelec - Radošovice 100-0-0 % 23.03. 15:00 -
Dobřejovice - Nehvizdy 50-0-50 % 24.03. 15:00 -
Bášť - Hrusice 50-50-0 % 24.03. 15:00 -
Veltěž - Mratín 50-50-0 % 24.03. 15:00 -
Senohraby - Vel.Popovice 50-0-50 % 24.03. 15:00 -
Vyšehořovice - Mirošovice 50-0-50 % 24.03. 15:00
-
Vel.Popovice - Struhařov -:- (-:-) 29.03. 19:00 -
Radonice - Veltěž -:- (-:-) 30.03. 10:15 -
Kostelec - Dobřejovice -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Radošovice - Vyšehořovice -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Mirošovice - Senohraby -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Hrusice - Nehvizdy -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Mratín - Bášť -:- (-:-) 31.03. 15:00
-
Nehvizdy - Mratín -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Struhařov - Mirošovice -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Dobřejovice - Hrusice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Bášť - Radonice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Veltěž - Vel.Popovice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Senohraby - Radošovice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Vyšehořovice - Kostelec -:- (-:-) 07.04. 16:30
-
Vel.Popovice - Bášť -:- (-:-) 12.04. 19:00 -
Radonice - Nehvizdy -:- (-:-) 13.04. 10:15 -
Kostelec - Senohraby -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Radošovice - Struhařov -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Mirošovice - Veltěž -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Vyšehořovice - Dobřejovice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Mratín - Hrusice -:- (-:-) 14.04. 16:30
-
Hrusice - Radonice -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Nehvizdy - Vel.Popovice -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Struhařov - Kostelec -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Dobřejovice - Mratín -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Bášť - Mirošovice -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Veltěž - Radošovice -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Senohraby - Vyšehořovice -:- (-:-) 21.04. 17:00
-
Vel.Popovice - Hrusice -:- (-:-) 26.04. 19:00 -
Radonice - Mratín -:- (-:-) 27.04. 10:15 -
Kostelec - Veltěž -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Radošovice - Bášť -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Mirošovice - Nehvizdy -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Senohraby - Dobřejovice -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Vyšehořovice - Struhařov -:- (-:-) 28.04. 17:00
-
Hrusice - Mirošovice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Nehvizdy - Radošovice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Struhařov - Senohraby -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Dobřejovice - Radonice -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Mratín - Vel.Popovice -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Bášť - Kostelec -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Veltěž - Vyšehořovice -:- (-:-) 05.05. 17:00
-
Vel.Popovice - Radonice -:- (-:-) 10.05. 19:00 -
Struhařov - Dobřejovice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Kostelec - Nehvizdy -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Radošovice - Hrusice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Mirošovice - Mratín -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Senohraby - Veltěž -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Vyšehořovice - Bášť -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Radonice - Mirošovice -:- (-:-) 18.05. 10:15 -
Hrusice - Kostelec -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Nehvizdy - Vyšehořovice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Dobřejovice - Vel.Popovice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Mratín - Radošovice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Bášť - Senohraby -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Veltěž - Struhařov -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Struhařov - Bášť -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Kostelec - Mratín -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Radošovice - Radonice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Mirošovice - Vel.Popovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Veltěž - Dobřejovice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Senohraby - Nehvizdy -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Vyšehořovice - Hrusice -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Vel.Popovice - Radošovice -:- (-:-) 31.05. 19:00 -
Radonice - Kostelec -:- (-:-) 01.06. 10:15 -
Hrusice - Senohraby -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Nehvizdy - Struhařov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Dobřejovice - Mirošovice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Mratín - Vyšehořovice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Bášť - Veltěž -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Struhařov - Hrusice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Kostelec - Vel.Popovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Radošovice - Mirošovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Bášť - Dobřejovice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Veltěž - Nehvizdy -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Senohraby - Mratín -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Vyšehořovice - Radonice -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Vel.Popovice - Vyšehořovice -:- (-:-) 14.06. 19:00 -
Radonice - Senohraby -:- (-:-) 15.06. 10:15 -
Mirošovice - Kostelec -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Hrusice - Veltěž -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Nehvizdy - Bášť -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Dobřejovice - Radošovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Mratín - Struhařov -:- (-:-) 16.06. 17:00
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 3.kolo Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2021-2022
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 2.kolo Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2021-2022
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 1.kolo Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2021-2022
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | Dobřejovice | 13 | 53:10 | 35 |
2 | Struhařov | 13 | 62:29 | 30 |
3 | TJ Sokol Senohraby | 13 | 51:27 | 27 |
4 | Vyšehořovice | 13 | 27:25 | 27 |
5 | FC Slavoj Velké Popovice | 13 | 34:24 | 21 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Luboš Horáček | 21 |
2 | Tomáš Haken | 18 |
3 | Aleš Hořický | 17 |
4 | Pavel Sochor | 13 |
5 | Lukáš Marcelis | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 35 | 52,2% | 0 |
2 | Radek Hruška | 25 | 59,5% | 1 |
3 | Venca Likeš | 7 | 50,0% | 0 |
4 | Michael Štorc | 4 | 57,1% | 0 |
Nejnovější události
M. Liška 21:23 13.3.2024 Tip: výhra domácích Struhařov M. Liška 21:23 13.3.2024 Tip: výhra domácích Kostelec M. Liška 21:23 13.3.2024 Tip: výhra domácích Dobřejovice M. Liška 21:23 13.3.2024 Tip: remíza Bášť - Hrusice M. Liška 21:23 13.3.2024 Tip: remíza Veltěž - Mratín