Jihomoravský | Krajský přebor
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2024-2025
-
Lednice - Tišnov 89-0-11 % 0:2 (0:0) 10.08. 17:00 -
Kohoutovice - MS Brno 67-22-11 % 2:0 (0:0) 10.08. 10:30 -
Sparta Brno - Ratíškovice 89-0-11 % 4:2 (4:1) 10.08. 10:30 -
Bosonohy - Bystrc 45-33-22 % 1:2 (0:0) 10.08. 17:30 -
Rousínov - Pohořelice 89-11-0 % 5:0 (3:0) 10.08. 17:30 -
Boskovice - Kunštát 78-11-11 % 4:1 (2:0) 10.08. 17:30 -
Krumvíř - Ráječko 78-11-11 % 4:3 (2:1) 10.08. 17:30 -
Svratka - Cézava 89-11-0 % 2:2 (1:1) 10.08. 16:30
-
Bystrc - Boskovice 33-11-56 % 1:1 (0:0) 16.08. 18:00 -
MS Brno - Krumvíř 67-0-33 % 2:2 (1:1) 17.08. 17:00 -
Ratíškovice - Kohoutovice 33-11-56 % 2:0 (1:0) 17.08. 17:00 -
Pohořelice - Bosonohy 78-11-11 % 0:0 (0:0) 18.08. 10:30 -
Ráječko - Lednice 89-0-11 % 4:1 (2:1) 18.08. 17:00 -
Kunštát - Sparta Brno 22-0-78 % 1:2 (0:1) 18.08. 17:00 -
Tišnov - Svratka 78-11-11 % 0:2 (0:0) 18.08. 17:00 -
Cézava - Rousínov 33-11-56 % 1:1 (1:0) 18.08. 17:00
-
Ratíškovice - Rousínov 42-29-29 % 2:1 (1:1) 21.08. 17:00 -
Krumvíř - Sparta Brno 14-14-72 % 1:2 (0:2) 21.08. 17:00 -
Kunštát - Svratka 57-43-0 % 2:5 (0:1) 21.08. 17:00 -
Pohořelice - Ráječko 43-14-43 % 0:1 (0:0) 21.08. 17:00 -
Kohoutovice - Boskovice 43-14-43 % 1:1 (0:0) 21.08. 17:00 -
MS Brno - Bosonohy 72-14-14 % 1:0 (1:0) 21.08. 17:00 -
Bystrc - Lednice 57-0-43 % 1:0 (1:0) 21.08. 18:00 -
Cézava - Tišnov 43-43-14 % 1:1 (1:1) 28.08. 17:00
-
Kohoutovice - Kunštát 50-0-50 % 2:2 (2:2) 24.08. 10:30 -
Krumvíř - Lednice 100-0-0 % 4:2 (1:2) 24.08. 10:30 -
Sparta Brno - Bystrc 50-50-0 % 3:0 (2:0) 24.08. 10:30 -
Svratka - Ráječko 67-0-33 % 0:0 (0:0) 24.08. 16:30 -
MS Brno - Ratíškovice 33-0-67 % 1:1 (1:1) 24.08. 17:00 -
Rousínov - Tišnov 100-0-0 % 1:2 (0:1) 24.08. 17:00 -
Boskovice - Pohořelice 100-0-0 % 3:2 (2:0) 24.08. 17:00 -
Bosonohy - Cézava 67-33-0 % 1:4 (0:1) 24.08. 17:00
-
Lednice - Svratka 25-13-62 % 0:3 (0:1) 31.08. 16:30 -
Bystrc - Kohoutovice 87-0-13 % 1:1 (0:1) 31.08. 17:00 -
Pohořelice - Sparta Brno 0-0-100 % 01.09. 10:30 -
Ráječko - Rousínov 87-13-0 % 01.09. 16:30 -
Kunštát - MS Brno 86-0-14 % 01.09. 16:30 -
Ratíškovice - Krumvíř 50-25-25 % 01.09. 16:30 -
Tišnov - Bosonohy 87-0-13 % 01.09. 16:30 -
Cézava - Boskovice 38-13-49 % 01.09. 16:30
-
Kohoutovice - Pohořelice -:- (-:-) 07.09. 10:30 -
MS Brno - Bystrc -:- (-:-) 07.09. 16:30 -
Rousínov - Lednice -:- (-:-) 07.09. 16:30 -
Bosonohy - Ráječko -:- (-:-) 07.09. 16:30 -
Boskovice - Tišnov -:- (-:-) 07.09. 16:30 -
Krumvíř - Svratka -:- (-:-) 07.09. 16:30 -
Ratíškovice - Kunštát -:- (-:-) 08.09. 16:30 -
Sparta Brno - Cézava -:- (-:-) 08.09. 10:30
-
Lednice - Bosonohy -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Svratka - Rousínov -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Bystrc - Ratíškovice -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Pohořelice - MS Brno -:- (-:-) 14.09. 10:30 -
Ráječko - Boskovice -:- (-:-) 15.09. 16:00 -
Kunštát - Krumvíř -:- (-:-) 15.09. 16:00 -
Tišnov - Sparta Brno -:- (-:-) 15.09. 16:00 -
Cézava - Kohoutovice -:- (-:-) 14.09. 16:00
-
Sparta Brno - Ráječko -:- (-:-) 21.09. 10:30 -
Kohoutovice - Tišnov -:- (-:-) 21.09. 10:30 -
Boskovice - Lednice -:- (-:-) 21.09. 10:15 -
Krumvíř - Rousínov -:- (-:-) 21.09. 16:00 -
Bosonohy - Svratka -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Kunštát - Bystrc -:- (-:-) 22.09. 16:00 -
Ratíškovice - Pohořelice -:- (-:-) 22.09. 16:00 -
MS Brno - Cézava -:- (-:-) 21.09. 16:00
-
Svratka - Boskovice -:- (-:-) 28.09. 16:00 -
Lednice - Sparta Brno -:- (-:-) 28.09. 16:00 -
Rousínov - Bosonohy -:- (-:-) 28.09. 16:00 -
Bystrc - Krumvíř -:- (-:-) 28.09. 16:00 -
Pohořelice - Kunštát -:- (-:-) 29.09. 10:30 -
Ráječko - Kohoutovice -:- (-:-) 29.09. 16:00 -
Tišnov - MS Brno -:- (-:-) 29.09. 16:00 -
Cézava - Ratíškovice -:- (-:-) 29.09. 16:00
-
Sparta Brno - Svratka -:- (-:-) 05.10. 10:30 -
Kohoutovice - Lednice -:- (-:-) 05.10. 10:30 -
MS Brno - Ráječko -:- (-:-) 05.10. 15:30 -
Bystrc - Pohořelice -:- (-:-) 05.10. 15:30 -
Krumvíř - Bosonohy -:- (-:-) 05.10. 15:30 -
Ratíškovice - Tišnov -:- (-:-) 05.10. 15:30 -
Boskovice - Rousínov -:- (-:-) 05.10. 15:30 -
Kunštát - Cézava -:- (-:-) 06.10. 15:30
-
Svratka - Kohoutovice -:- (-:-) 12.10. 15:30 -
Lednice - MS Brno -:- (-:-) 12.10. 15:30 -
Bosonohy - Boskovice -:- (-:-) 12.10. 15:30 -
Rousínov - Sparta Brno -:- (-:-) 12.10. 15:30 -
Pohořelice - Krumvíř -:- (-:-) 12.10. 15:30 -
Tišnov - Kunštát -:- (-:-) 13.10. 15:30 -
Ráječko - Ratíškovice -:- (-:-) 13.10. 15:30 -
Cézava - Bystrc -:- (-:-) 12.10. 15:30
-
Kohoutovice - Rousínov -:- (-:-) 19.10. 10:30 -
Sparta Brno - Bosonohy -:- (-:-) 19.10. 10:30 -
Krumvíř - Boskovice -:- (-:-) 19.10. 15:00 -
Ratíškovice - Lednice -:- (-:-) 19.10. 15:00 -
Bystrc - Tišnov -:- (-:-) 19.10. 15:00 -
MS Brno - Svratka -:- (-:-) 19.10. 15:00 -
Kunštát - Ráječko -:- (-:-) 20.10. 15:00 -
Pohořelice - Cézava -:- (-:-) 19.10. 15:00
-
Ráječko - Bystrc -:- (-:-) 26.10. 14:00 -
Bosonohy - Kohoutovice -:- (-:-) 26.10. 14:00 -
Svratka - Ratíškovice -:- (-:-) 26.10. 14:00 -
Lednice - Kunštát -:- (-:-) 26.10. 14:00 -
Boskovice - Sparta Brno -:- (-:-) 26.10. 14:00 -
Rousínov - MS Brno -:- (-:-) 26.10. 15:00 -
Tišnov - Pohořelice -:- (-:-) 27.10. 14:00 -
Cézava - Krumvíř -:- (-:-) 27.10. 14:00
-
Kohoutovice - Krumvíř -:- (-:-) 02.11. 10:30 -
MS Brno - Sparta Brno -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Bystrc - Rousínov -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Ratíškovice - Boskovice -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Pohořelice - Svratka -:- (-:-) 03.11. 10:30 -
Kunštát - Bosonohy -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Tišnov - Ráječko -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Cézava - Lednice -:- (-:-) 03.11. 14:00
-
Sparta Brno - Kohoutovice -:- (-:-) 09.11. 10:30 -
Boskovice - MS Brno -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Lednice - Pohořelice -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Svratka - Bystrc -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Bosonohy - Ratíškovice -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Rousínov - Kunštát -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Tišnov - Krumvíř -:- (-:-) 10.11. 14:00 -
Ráječko - Cézava -:- (-:-) 09.11. 14:00
Rozhovory
- HISENSE Hráč kola JAN DOLEŽEL: Skalp žijící legendy Jindry Stehlíka beru jako jeden ze svých největších fotbalových úspěchů
- HISENSE Hráč kola MAREK MAŇOUŠEK: Doufám, že zabojujeme o první příčky, ale nebude to jednoduché
- HISENSE Hráč kola DOMINIK POŘÍZEK: Jsem hrozně rád, že mi to tam teď dvakrát padlo
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FC Sparta Brno | 4 | 11:4 | 12 |
2 | FC Svratka Brno | 5 | 12:4 | 11 |
3 | FC Boskovice - Letovice | 4 | 9:5 | 8 |
4 | FC Dosta Bystrc-Kníničky | 5 | 5:6 | 8 |
5 | SK Olympia Ráječko | 4 | 8:5 | 7 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Dominik Havlín | 5 |
2 | Jindřich Stehlík | 4 |
3 | Lukáš Obruča | 3 |
4 | Isheanesu Mhundwa | 3 |
5 | Jan Doležel | 3 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Ondřej Zavadil | 14 | 58,3% | 0 |
2 | Jaromír Bělunek | 11 | 45,8% | 0 |
3 | Jiří Klik | 10 | 41,7% | 0 |
4 | Radoslav Girman | 10 | 41,7% | 0 |
5 | Venca Likeš | 8 | 38,1% | 0 |
Nejnovější události
P. Florián 8:40 31.8.2024 Tip experta: remíza Lednice - Svratka P. Florián 8:40 31.8.2024 Tip experta: výhra domácích Bystrc P. Florián 8:40 31.8.2024 Tip experta: výhra hostů Sparta Brno P. Florián 8:40 31.8.2024 Tip experta: remíza Ráječko - Rousínov P. Florián 8:40 31.8.2024 Tip experta: výhra domácích Kunštát