ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 11.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2021-2022

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Richarde, vyhrál jsi anketu o nelepšího hráče uplynulého kola v rámci 1.B třídy sk.C, co na to říkáš?
O nominaci jsem vůbec nevěděl, až mi to kluci z týmu poslali, že jsem nominovaný. Vážně jsem byl překvapen, že nominovali zrovna mě, ale potešilo mě to.
Jak jsi viděl utkání s Hnojníkem ze tvého pohledu na hřišti?
Prvních 20minut bylo tragických, to jsme dostali také dva góly. Potom nás trenér "dořval jak psy" a my jsme se vzpamatovali a začali bojovat. V poločase to skončilo 2:2 a my jsme věděli, že máme šanci na výhru a nakonec jsme ji taky "urvali".
Sedliště je aktuálně na 9. příčce. Je to podle tebe uspokojující umístění nebo myslíte jako klub výš?
Určitě myslíme jako klub výš, přišli mladí kluci z dorostu a jsme odhodlaní zabojovat a rvát se o vrchní příčky tabulky.
Je ti 24 let. Jsou Sedliště ideálním klubem, nebo máš ještě ambice zkusit si to výš?
Momentálně jsem spokojený, máme super tým.
Kde se na hřišti cítíš nejlépe?
Hrával jsem na mnoha pozicích, ale nejvíce jsem se našel na pozici stopera.
Máš v kabině nějakou přezdívku?
Žádnou přezdívku nemám.
Kdo je podle tebe největším adeptem na postup a sestup z 1.B sk.C?
Na sestup bych viděl Mosty a na postup nejspíše Vendryně nebo Horní Suchou.
Oblíbený stadion?
Tak samozřejmě nejlépe se mi hraje doma, ale dobrý stadion mají i ve Staříči. Je v blízkém okolí a mají zmodernizované kabiny.
Oblíbený soupeř?
Mezi mé oblíbené soupeře patří Hnojník a Horní suchá, protože je to vždy napjaté až do konce.
Bude tě vítězství v anketě něco stát do kabiny?
Určitě, kluci to nenechají jen tak. Tipuji, že budu muset "postavit" flašku. (Smích)