Filip Kintr: Ocenění hráče kola si asi vážím více nyní, protože hrajeme okresní přebor!

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji. Vyhrál jste již jednou hráče kola, kdy si tohoto ocenění ceníte více?
Děkuji. Toho ocenění si asi vážím více nyní, protože hrajeme okresní přebor.
Byl jste zvolen hráčem 10.kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Hrálo se mi skvěle protože jsem v publiku viděl spoustu kamarádů a hlavně moji přítelkyni Nikolu. Myslím si, že se nám všem hrálo skvěle protože přišla spousta fanoušků, kteří nás tlačili a moc doufali, že se nám podaří po delší době zvítězit na domácí půdě .
Jak hodnotíte zápas s Křovím?
Na zápas s Křovím jsem se dost těšil a hned od začátku zápasu mě to bavilo protože jsme soupeře dost přehrávali, ale i přes to jsme se na první gól nadřeli a dotlačili jsem ho tam až ke konci poločasu. Gól do šatny nás uklidnil tak se nám do druhého poločasu nastupovali s uklidněním a hned na začátku druhého poločasu jsme to ukázali a dali jsme dva rychlé góly. Zbytek zápasu jsme si už užívali a výsledek 5:0 jsme si zasloužili.
Jak jste viděl vstřelený hattrick?
Tak můj hattrick nebyl příliš obtížný všechny branky byli po skvělé přihrávce a prakticky do prázdné brány .
V neděli vás čeká Dolní Rožínka, co od zápasu očekáváte?
Na nedělní zápas se hodně těším a doufám, že bude hezké počasí a přijde nás podpořit co nejvíce fanoušků a snad vyloupíme stánek Baníku Dolní Rožínka. (Smích)
Jste zatím ve středu tabulky, jak jste zatím spokojeni s průběhem podzimu?
Střed tabulky je dobrý a jakožto nováček soutěže jsme rádi za každý bod a doufám, že se tam udržíme celou sezónu .
Na jaký zápas se v soutěži nejvíce těšíte?
Nejvíce se těším právě na následující zápas s Dolní Rožínkou protože tam hraje několik mých kamarádů.
Máte v paměti nějaký nejlepší, moment, který jste ve fotbale zažil?
Pro mě jsou všechny momenty ve fotbale skvělé s nedokážu asi říct který moment byl pro mě nejlepší.