Marek Vařílek: Určitě je lepší být na čele než být na opačném konci tabulky.

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji. Byl jste zvolen hráčem 9.kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Děkuji.Na zápas jsem se těšil a hrálo se mi moc dobře.Bylo ideální fotbalové počasí a hřiště parádně nachystané.Takže vše jak má být.
Jak hodnotíte zápas s rezervou Nové Vsi?
Do zápasu jsme vstoupili aktivně,vytvářeli jsme si šance a poločas vyhráli jasně 3:0.V druhém poločase jsme vedení potvrdili dalšími dvěma brankami.
Jak se Vám proti tomuto soupeři hrálo?
Nová Ves má silnější zápasy doma,kde dokáže být více nebezpečná.V tomto zápase jsme je k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli.
Vstřelil jste dvě branky, jak jste je viděl?
Obě byli jako přes kopírák.Jirka Malý zatáhl míč po levé straně,krásně odcentroval a já byl tam kde bych jako útočník měl být.
Jako nováček soutěže jste na vedoucí příčce tabulky, vládne v Bítýšce fotbalová euforie?
Euforie asi ne.Těší nás,že hrajeme kombinační fotbal.Určitě je to lepší než být na opačném konci tabulky.Takhle se na tu tabulku dívá hezky.(smích)
Příští kolo vás čeká Štěpánov, který spadl minulý rok z kraje. Co od zápasu očekáváte?
Proti Štěpánovu jsem hrál naposledy ještě za Velkou Bíteš „B" ,což už nějaký pátek bude.Z hráčů znám jen Honzu Veselského.Pokud budeme hrát tak jako v posledních zápasech,s prázdnou nepojedeme.
Ještě bych chtěl popřát Honzovi Pohlovi k dnešním narozeninám.Honzíku,všechno nejlepší.