Roman Munzar : "Chtěl bych se udržet v týmu a dostat se mezi stabilní hráče v „A“ týmu"

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Gratuluji ti k vítězství v naší anketě. Navštěvuješ pravidelně naše stránky, nebo jsi se dozvěděl o nich až po nominování do sestavy kola?
Děkuji. O anketě jsem věděl jen letmo, když se o tom kluci bavili v kabině, ale o výhře jsem se dozvěděl díky spoluhráčům.
V zápase si šel do hry jako náhradník a dal si 2 branky chvilku po vystřídání. Využil si únavy na straně Meziměstí
Myslím, že únava tam hrála také svou roli, ale podle mě tam hrálo největší roli štěstí. Díky spoluhráčům, kteří mě dostali do vyložené šance, takže velký dík patří hlavně jim.
Vyber si jednu z branek, kterou si vstřelil a popiš nám, jak si jí dal a jak si to oslavil?
Myslím, že za zmínku patří branka na 3:2. Vypadalo to, že po výborném brejku, když spoluhráč Vojta šel na samotného brankaře, že to dotáhne až do branky. Na půlce jsem se ještě rozhodoval, zda ho mám podpořit a myslím, že jsem udělal dobře, protože když jsem ho doběhl, tak mně nahrál do vyložené šance. Bohužel přihrávka šla metr za mě, když jsem se vrátil zpět k míči, vypadalo to, že je po šanci, nechal jsem proběhnout obranu. Rozhlížel jsem se, zda si někdo ze spoluhráčů nenabíhá, ale nikdo se k tomu neměl, tak jsem toho využil a bez váhání jsem levou nohou vstřelil gól. Oslava nebyla nijak výjimečná, spíš mě potěšilo, že to byla vlastně rozhodující branka.
Tvoje kariéra je velice krátká, jsi ještě mladý hráč a určitě máš nějaký ten cíl. Prozradíš fanouškům kam by si to chtěl jednou dotáhnout ?
Myslím, že v Jaroměři to je jasný. Chtěl bych se udržet v týmu a dostat se mezi stabilní hráče v „A“ týmu. Ale je to běh na dlouhou trať. Vím, že to nejde hned, ale chce to trpělivost a snad se mi to splní.
Váš „A“ tým hraje divizi, dostaváš šanci si v něm zahrát, nebo alespoň někdo z vaší rezervy?
S kluky jsem absolvoval těžkou letní přípravu. Zahrál jsem si pár přípravných zápasů, ale do divize jsem ještě nezasáhl.
Není náhoda, že už podruhé za sebou se v naší anketě dokázal prosadit hráč z vaší rezervy. V čem si myslíš, že máš váš kádr největší sílu ?
Náš kádr a hráči v něm jsou na takové úrovni hlavně díky trenérům, kteří se nás snaží dostat na takovou úroveň, abychom byli lepší než soupeř.
Určitě ještě studuješ. Jak to stíháš se školou, dá se to skloubit dohromady s fotbalem a pravidelnou tréninkovou docházkou?
Školu jsem tímto rokem dokončil, takže se fotbalu věnuji na plno.
Příští zápas vás čeká derby s Dolany. Myslíš, že sis v minulém zápase řekl o post v základní sestavě ?
Není důležité, jestli je člověk v základní sestavě nebo ne, ale jestli po příchodu na hřiště má dostatek času se rozkoukat a zapojit se do hry a pomoci změnit či ještě navýšit skóre.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.