Máme před sebou spoustu těžkých zápasů a jdeme zápas od zápasu, říká hráč kola Stanislav Drtina

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Dobrý den, gratuluji k vítězství hráče kola, jak by jste zhodnotil zápas s Velenicemi?
Dobrý den, moc děkuji a děkuji všem co mi poslali hlasy. Věděli jsme že to bude těžký zápas, chybělo nám pár lidí a Velenice mají skvělý tým. První poločas byl soupeř určitě lepší, kdy zaslouženě vedl 1:0 ale druhou půli už jsme zabrali, takže remíza asi zasloužená.
Hráči Olešnice vyhrávají hráče kola, zatím každé kolo, co to pro Váš tým znamená?
Znamená to že máme pořád nějaký pivo v lednici (smích) ne, je fajn že nám lidi fandí na hřišti i mimo něj.
V zápase jste nastoupil s číslem 7, je číslo pro Vás něčím důležité?
Sedmička je přece šťastný číslo (smích), tak doufám že týmu nosím aspoň trochu štěstí (smích)
Jaká byla dosud vaše fotbalova kariera?
V Olešnici jsem začal s fotbalem už jako malý štěně (smích) dorost v SKP a kromě půl roku hostování ve Štěpánovicích jsem hrál pořád v Ole, vždycky jsme tam měli skvělou partu.
Jak se Vám daří skloubit rodinu, fotbal a práci?
Tohle je úplně v pohodě s tréninky nemám problém a mojí největší fanoušci je moje rodina a moje Denča, která taky hraje fotbal, takže je to super (smích)
Zatím jste první, máte v hlavě postup?
Tohle zatím neřešíme, máme před sebou spoustu těžkých zápasů a jdeme zápas od zápasu.
Teď Vás čeká Mladé, co čekáte od zápasu?
V Mladém to bude opět těžký zápas, ale vrátí se nám Sir z dovolený (smích) venku se nám daří, a doufám že nás jako vždycky přijedou podpořit naší věrný fanoušci a my jim uděláme radost výhrou