Můj táta je náš velký fanoušek a srdcař, říká Martin Štork

Vítězem ankety Hráč kola se stal Martin Štork z Rokytnice , který přispěl jediným gólem k výhře nad Horním Újezdem. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
Martine, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Děkuji. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře, měli jsme špatný pohyb a tím pádem jsme byli málo na balonu. Pomohlo nám však vyrovnání na 1:1 a tempo naši hry se pomale stupňovalo. Výsledek jsme mohli otočit ještě do poločasu, ale neproměnili jsme šance. V druhém poločase už jsme dominovali a přidali góly. Z mého pohledu zasloužená výhra.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem? 3. Popíšeš nám svojí gólovou trefu ?
S výkonem moc spokojený nejsem. Podle mého to byl můj průměrný výkon. Rozhodně byly i lepší výkony.
Popíšeš nám svojí gólovou trefu ?
Gólu předcházela pohledná akce, kdy střední záložník narýsoval přesný pas na nabíhajícího "Jíču", což je náš levý bek aka Honza Bořil ze Slavie Praha, a ten mě našel přízemním, stříleným centrem na první tyči a já šajtlí překonal golmana.
Nyní vás čeká zápas v Třebelovicích. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí?
Očekávám pohledný fotbal, jelikož se utkají mužstva, která jsou dobrá na míči. Spokojeni budeme, když urveme 3 body. A ty urveme jedině tak, že tam necháme všechno, doufám že diváci budou po zápase spokojeni.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
K fotbalu mě dovedl můj táta, který je zároveň naším velkým fanouškem, prostě srdcař. Působil jsem v mládežnických týmech HFK Třebíč, Předína a Starče. V kategorii mužů jsem věrný 1.SK.