Tolik branek jsem nikdy nedal, říká Havelka z Koutů

Jakub Havelka z Koutů zasypal Počítky pěti brankami. Jak zápas popsal? Mluví i o úrovni 7. ligy a koutském fotbalu.

0
Jakube, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Čeká tě nějaký příspěvek do kasy?
Děkuji za zvolení. Příspěvek mě nemine a rád něco donesu.
Sledoval jsi hlasování? Kdo ti poslal nejvíce hlasů?
Hlasovaní jsem nesledoval a ani jsem nevědě, že jsem v sestavě kola. Určitě mě podpořili kluci z kabiny.
O víkendu jste přehráli Počítky. Jak bys zápas popsal?
Zápas byl zrovna na pouť. Do zápasu jsme vstoupili jako by se nic nemohlo stát a po patnácti minutách jsme mohli prohrávat 0:3. Jen díky našemu brankaři jsem drželi stav 0:0. Pak se hra vyrovnala a povedlo se nám dvakrát udeřit. Druhý poločas už byl v naší režii a do čeho jsme kopli, to nám tam spadlo.
Vstřelil jsi pět branek. Na kterou vzpomínáš nejraději?
Asi na tu poslední, ta byla po pěkné akci.
Povedl se ti už někdy takový kousek?
Asi v mladších žácích jsem dal šest branek. Jinak si nevzpomínám.
V dalším kole jedete do Rokytnice. Co od zápasu čekáš?
Od zápasu čekám, že bude jak fyzicky, tak psychicky velmi náročný. Když budeme hrát dobře do obrany, tak věřím, že zápas zvládneme.
Jak na tebe po sestupu působí 7. liga? Překvapilo tě něco?
1.B. na mě působí, že nemá takovou kvalitu jak 1.A. Až na pár týmu z horní části tabulky.
V jaké kondici je momentálně fotbal v Koutech?