Petr Sýkora: Všichni chtěli jediný, tři body, a to se nám povedlo!

Vítězem 26. kola se stal Petr Sýkora z Rožné. V rozhovoru nám řekl, co bylo důležité udělat po minulé vysoké prohře nebo proč o poločase musel střídat.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Jaké to je být zase po delší době hráčem kola?
Jo, tak je to samozřejmě hezký, ale já se na toto moc nedívám, jsem hlavně rád, že jsme po delší době zase získali plný počet bodů.
Počítáte si, kolikrát jste už vyhrál hlasování?
Nene, vůbec.
Jak jste byli naladěni na tento zápas, po tom co jste minule utrpěli krutou porážku?
Jak jste zmínil, v tomto zápase jsme chtěli všichni odčinit výprask z minulého týdne a podle tohoto již vypadala nálada v kabině, na rozcvičce i v zápase. Všichni chtěli jediný, tři body, a to se nám povedlo!
Jak byste pomalu zhodnotil průběh celé sezóny?
Říká se, že druhá sezóna po postupu je vždy nejtěžší, a to můžu jen potvrdit. Sezóna byla jak na houpačce, lepší zápasy střídaly ty horší, ale myslím, že šesté místo, které doufám udržíme, není v takové konkurenci žádná ostuda. Přes léto chvíli odpočineme a poté již zase začneme hltat tréninkové dávky a věřím, že příští sezónu se můžeme posunout o nějaké to místo výše.
Jak byste zhodnotil utkání proti Víru?
Ze zápasu můžu hodnotit pouze první půli, protože jsem o poločase musel střídat a odjet do práce. Za mě jsme v první poločase byli lepším týmem a zaslouženě ho vyhráli, kdy jsme mohli vstřelit i více než dvě branky. V druhé půli naštěstí Csaplárova past nesklapla.
Jak jste se dozvěděl, že jste v sestavě kola?
Já jsem ani nevěděl, že v sestavě kola jsem, to jsem se dozvěděl, až mi byly poslány otázky na rozhovor (smích).
Jak probíhalo hlasování?
Popravdě vůbec nevím, kdo mi dal tolik hlasů, ale všem za ně děkuji.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.