DVĚ LIGY, JEDEN HRÁČ KOLA, VÍT EHRENBERGER DÁMY A PÁNOVÉ

Vítovi Ehrenbergerovi se během víkendu povedlo něco neskutečného, v sobotu nastoupil do druhého poločasu za svitavské béčko a nastřílel dva góly, díky čemuž jeho tým vyhrál nakonec 3:1. V neděli nastoupil do zápasu za svitavské áčko a netroškařil a rovnou nastřílil hattrick. Díky tomuto počinu se dostal do sestavy kola jak 1.A třídy Pardubického kraje, tak do sestavy kola Tlapnet krajského přeboru!! A obě hlasování vyhrál, no co na to říkáte?

0
V sobotu jsi nastoupil do druhého poločasu za svitavské béčko a nastřílel dva góly, v neděli jsi odehrál zápas za svitavské áčko a nastřílel rovnou hattrick, jak hodnotíš tvůj velmi povedený víkend?
Jsem hlavně rád za výhry u obou týmů, to že jsem mohl pomoci brankami je takový bonus za který jsem rád
Díky těmto výkonům tě fanoušci zvolili za hráče kola jak 1.A třídy, tak krajského přeboru , co na to říkáš?
Za vítězství jsem samozřejmě rád, chtěl bych poděkovat všem za hlasy a pak především přítelkyni, která mě v tomhle hodně podporuje
Jak bys popsal gólové situace proti Vysokému Mýtu B?
1. Gól po prunikove přihrávce Palatky střílel z vápna 2. Gol jsem vystihl kličku stoperovi a prostřelil brankáře 3. Jsem šel sám na brankáře obešel ho a zakončil.