LÖWE Miloš

Datum Zápas ŽK ČK ŽK dom ČK dom ŽK host ČK host Hodnocení Fotky
ø 5,46 ø 0,34 ø 2,44 ø 0,08 ø 3,02 ø 0,26 ø 0,00
02.09. 17:00 Cerhenice - Krakovany 6 0 2 0 4 0 ---
09.09. 17:00 Libodřice - N. Ves 7 0 4 0 3 0 ---
30.09. 16:30 Ratboř - Zásmuky 6 0 3 0 3 0 ---
08.10. 16:00 Nučice - Kouřim 8 1 3 0 5 1 ---
21.10. 15:30 Č. Brod B - N. Ves 7 0 2 0 5 0 ---
28.10. 14:30 Libodřice - Velký Osek 5 0 2 0 3 0 ---
04.11. 14:00 Štítarský SK - Tuchoraz 9 0 5 0 4 0 ---
11.11. 11:00 Zásmuky - Cerhenice 2 0 1 0 1 0 ---
20.08. 17:00 Týnec - Konárovice 7 0 3 0 4 0 ---
10.09. 17:00 Velký Osek B - Týnec 5 0 2 0 3 0 ---
24.09. 16:30 Štítarský SK B - Týnec 8 0 3 0 5 0 ---
05.11. 14:00 Sendražice - Žiželice B 7 0 2 0 5 0 ---
12.11. 14:00 Bečváry - Týnec 8 0 4 0 4 0 ---
19.08. 17:00 Chotutice - Pečky B 6 1 3 0 3 1 ---
26.08. 17:00 Rostoklaty - Křečhoř 5 1 3 0 2 1 ---
23.09. 16:30 Třebovle - Jevany 7 0 4 0 3 0 ---
01.10. 16:30 Dobřichov - Kozojedy 6 0 4 0 2 0 ---
07.10. 16:00 Liblice B - Dobřichov 7 2 1 1 6 1 ---
29.10. 14:30 V. Chválovice - Liblice B 9 1 5 0 4 1 ---
11.11. 14:00 Třebovle - Kozojedy 5 1 1 1 4 0 ---
03.09. 17:00 Radovesnice - Č. Pečky B 5 0 4 0 1 0 ---
17.09. 16:30 Lošany - Tři Dvory C 4 1 2 0 2 1 ---
16.09. 16:30 Hr. Jeseník - B.Poděbrady B 6 0 2 0 4 0 ---
14.10. 15:30 Loučeň - Straky 5 1 2 0 3 1 ---
15.10. 15:30 H. Kruty - Č. Brod C 1 0 0 0 1 0 ---
24.03. 15:00 Kouřim - Polepy 7 2 4 1 3 1 ---
30.03. 16:30 Velký Osek - Nučice 7 0 4 0 3 0 ---
06.04. 16:30 Ratboř - Krakovany 9 0 4 0 5 0 ---
18.05. 17:00 Ratboř - Cerhenice 0 0 0 0 0 0 ---
14.04. 17:00 Krakovany B - Štítarský SK B 5 0 1 0 4 0 ---
21.04. 14:00 Sendražice - Velký Osek B 5 0 2 0 3 0 ---
21.04. 17:00 Týnec - Štítarský SK B 3 0 1 0 2 0 ---
26.05. 17:00 Štítarský SK B - Veltruby 4 0 2 0 2 0 ---
01.06. 17:00 Konárovice - Týnec 7 0 5 0 2 0 ---
08.06. 17:00 Sendražice - Veletov 3 0 1 0 2 0 ---
23.03. 15:00 Chotutice - Břežany 7 0 1 0 6 0 ---
31.03. 16:30 Pečky B - Liblice B 5 0 1 0 4 0 ---
07.04. 14:30 Dobřichov - Pečky B 6 0 5 0 1 0 ---
13.04. 17:00 Tuklaty - Kozojedy 4 2 1 1 3 1 ---
27.04. 17:00 Třebovle - Rostoklaty 5 1 2 0 3 1 ---
11.05. 17:00 Kozojedy - Radim 6 0 3 0 3 0 ---
12.05. 17:00 Pečky B - Rostoklaty 4 0 1 0 3 0 ---
16.05. 18:00 Kozojedy - Jevany 2 0 0 0 2 0 ---
29.05. 18:00 Břežany - Třebovle 7 1 4 0 3 1 ---
02.06. 14:00 Pečky B - Chotutice 4 1 1 0 3 1 ---
28.04. 17:00 Cerhenice B - Zásmuky B 5 1 3 0 2 1 ---
02.06. 17:00 Vrb. Lhota - Tismice 5 0 4 0 1 0 ---
15.06. 14:00 Cerhenice B - Č. Brod C 3 0 2 0 1 0 ---
15.06. 17:00 Zásmuky B - Plaňany B 4 0 1 0 3 0 ---