FIALA Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vedrovice - Božice B 5:1 (3:0) 21.04. 16:30 -
Valtrovice - Těšetice 5:1 (3:1) 14.04. 16:00 -
Olbramovice - Vedrovice 6:3 (2:1) 22.10. 15:00 -
Hrušovany - Dobřínsko 3:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Olbramovice B - Lesonice 2:2 (2:0) 01.10. 10:15 -
Suchohrdly - Šanov 4:4 (3:2) 10.09. 16:30 -
Dyjákovice - Jaroslavice 8:3 (4:1) 02.09. 16:30 -
M. Krumlov C - Branišovice 0:3 (0:2) 02.09. 10:00 -
Tasovice B - H. Kounice 5:3 (3:1) 26.08. 17:00 -
Micmanice - Štítary 5:2 (3:1) 19.08. 17:00 -
Prosiměřice - Božice 4:1 (2:1) 13.08. 17:00 -
H. Kounice - M. Krumlov B 1:2 (1:0) 04.06. 17:00 -
Práče - Dobšice B 4:3 (1:2) 28.05. 17:00 -
Lesonice - Petrovice 4:2 (2:0) 27.05. 15:00 -
Rybníky - Olbramovice B 1:4 (1:2) 21.05. 17:00 -
Miroslav B - M. Krumlov C 4:2 (2:1) 14.05. 17:00 -
Hostěradice B - Božice B 1:6 (0:2) 08.05. 17:30 -
Troskotovice - Vedrovice 0:4 (0:2) 07.05. 17:00 -
Práče - Vrbovec 4:5 (2:3) 30.04. 16:30 -
Chvalovice - Tasovice B 2:3 (0:3) 23.04. 16:30 -
Suchohrdly - Vrbovec 4:1 (1:0) 16.04. 16:30 -
Jaroslavice - Únanov 1:1 (0:1) 09.04. 16:00 -
Vlasatice - Višňové B 5:1 (2:0) 02.04. 16:00 -
Olbramovice B - Lesonice 1:2 (1:0) 02.04. 10:15 -
Hostim - Blížkovice 1:4 (0:2) 19.03. 15:00 -
H. Kounice - Hostěradice 3:1 (1:1) 29.10. 14:00 -
Práče - Únanov 2:4 (1:2) 23.10. 15:00 -
Petrovice - Lesonice 2:0 (1:0) 16.10. 10:15 -
Suchohrdly - Jaroslavice 5:1 (2:0) 11.09. 16:30 -
Olbramovice B - H. Kounice B 4:0 (3:0) 11.09. 10:15 -
Hrádek - Blížkovice 0:4 (0:3) 04.09. 16:30 -
Únanov - Jaroslavice 5:2 (2:1) 28.08. 17:00 -
Olbramovice - M. Krumlov C 4:1 (2:1) 21.08. 17:00 -
M. Krumlov B - Božice 3:2 (3:0) 18.06. 17:00 -
Jaroslavice - H. Kounice 2:4 (1:1) 12.06. 17:00 -
Jezeřany - Božice 0:2 (0:1) 05.06. 17:00 -
Bohutice - Branišovice 5:2 (2:1) 29.05. 17:00 -
Lesonice - Hostěradice B 0:1 (0:0) 28.05. 16:00 -
Práče - Hrádek 2:4 (1:4) 22.05. 17:00 -
Hostěradice - H. Kounice 1:3 (0:2) 15.05. 16:30 -
Hrádek - Rakšice 0:3 (0:1) 01.05. 16:30 -
Lesonice - Petrovice 0:2 (0:0) 30.04. 15:00 -
Práče - Jezeřany 8:1 (7:1) 24.04. 16:00 -
Hostěradice - Dobšice B 2:3 (0:1) 17.04. 16:00 -
Branišovice - Skalice 0:5 (0:3) 17.04. 10:15 -
Lesonice - Rybníky 0:1 (0:1) 10.04. 16:00 -
Rakšice - Suchohrdly 0:1 (0:0) 27.03. 14:00 -
Božice - M. Krumlov B 5:6 (3:5) 30.10. 14:00 -
Suchohrdly - Hrádek 0:3 (0:2) 24.10. 14:30 -
Bohutice - Rybníky 5:1 (2:0) 23.10. 14:30