NEPRAŠ Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Třeboradice - Xaverov 5:0 (1:0) 03.06. 10:45 -
Union - Štěrboholy 3:3 (1:0) 13.05. 10:45 -
D. Počernice - Chabry 1:4 (0:2) 01.05. 17:00 -
Uh. sklady - Nebušice 4:2 (0:1) 07.04. 10:30 -
Modřany B - Lochkov 4:1 (1:0) 02.04. 14:00 -
Union - Újezd n. Lesy 0:2 (0:1) 25.03. 10:45 -
Vyšehrad B - Cholupice 2:0 (0:0) 19.03. 15:00 -
Modřany - Řeporyje 2:0 (1:0) 06.11. 14:00 -
Újezd n. Lesy B - Chodov 4:2 (2:0) 05.11. 14:00 -
Háje - Štěrboholy 4:2 (2:2) 22.10. 10:30 -
Kbely - Řeporyje 3:1 (0:0) 16.10. 15:30 -
Tempo - Ďáblice 4:2 (1:2) 09.10. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Kyje 0:0 (0:0) 24.09. 10:45 -
Nebušice - Uh. sklady 3:5 (1:3) 10.09. 10:15 -
Čakovice - Spoje B 6:3 (4:2) 20.08. 10:30 -
Hostivař - Motorlet B 0:2 (0:1) 19.09. 10:30 -
Písnice - Miškovice 5:2 (2:2) 06.09. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Admira B 0:0 (0:0) 30.08. 17:00 -
Kyje - Ďáblice 3:10 (1:4) 22.08. 10:15 -
Partisan - Dubeč 3:1 (2:1) 15.08. 09:30 -
Žižkov B - Kolovraty 1:3 (1:1) 09.08. 17:00 -
Žižkov B - Kolovraty 3:1 (2:1) 16.11. 10:15 -
Př.Kopanina - Olympia 2:0 (1:0) 26.10. 14:30 -
Braník B - Cholupice 2:1 (0:1) 19.10. 13:00 -
Uh. sklady - Motorlet B 1:5 (1:1) 04.10. 16:30 -
Modřany - 1999 Praha 4:1 (1:1) 28.09. 11:00 -
Slavoj Podolí - Admira B 1:2 (0:2) 07.09. 10:15 -
Vrané - Hradištko 5:0 (3:0) 31.08. 17:00 -
Královice - Žižkov B 2:4 (0:2) 25.08. 10:30 -
Braník - 1999 Praha 4:2 (2:2) 17.08. 10:15 -
Modřany - Chabry 3:6 (0:2) 15.06. 11:00 -
Lysolaje - Prosex 5:4 (1:2) 02.06. 17:00 -
Hrdlořezy - Březiněves 0:2 (0:0) 26.05. 17:00 -
Radotín B - Zličín 2:5 (1:3) 11.05. 17:00 -
Slivenec - Zbraslav 1:1 (1:0) 28.04. 17:00 -
Uhříněves - Ďáblice 3:4 (3:2) 22.04. 17:00 -
Lipence - Aritma B 0:4 (0:3) 07.04. 16:30 -
Štěrboholy - Hrdlořezy 3:0 (2:0) 29.03. 19:00 -
Zlíchov - Chabry 1:3 (1:2) 16.03. 16:00 -
Nebušice - 1999 Praha 0:3 (0:0) 17.11. 13:30 -
Uhříněves - Újezd n. Lesy 0:9 (0:5) 07.11. 20:00 -
Hrdlořezy - Bohnice 3:2 (3:1) 03.11. 10:15 -
Uhříněves - Kunratice 0:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Vltavín B - Lipence 3:1 (2:1) 07.10. 16:00 -
Lipence - Radotín B 1:5 (1:3) 23.09. 16:30 -
Kolovraty B - Sl. Malešice B 10:2 (7:0) 15.09. 13:30 -
Kyje - Kunratice 4:3 (1:2) 09.09. 17:00 -
Modřany - Zbraslav 1:1 (0:0) 01.09. 11:00 -
Vyšehrad B - Bohnice 6:1 (3:0) 09.06. 14:00 -
Uhříněves - Dubeč 4:1 (1:0) 27.05. 17:00