PRASEK Beno
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Radkov - Hradec B 1:5 (0:2) 19.08. 16:00 -
Štěpánkovice B - Kozmice B 1:5 (0:2) 28.05. 15:00 -
Kozmice B - Kobeřice B 3:2 (0:0) 20.05. 17:00 -
Chvalíkovice - Služovice 2:1 (0:1) 14.05. 16:30 -
Hradec B - Otice 3:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Komárov - Opabrum 11:1 (9:0) 23.10. 14:30 -
Suché Lazce - H.Lhota 7:3 (2:1) 22.10. 14:30 -
Strahovice B - Šilheřovice B 4:0 (1:0) 09.10. 15:00 -
Kozmice B - Bělá 1:1 (0:1) 01.10. 15:00 -
Štěpánkovice B - Strahovice B 1:4 (1:1) 25.09. 15:30 -
Strahovice B - Kobeřice B 2:8 (0:5) 17.09. 15:30 -
Bolatice B - Závada 5:1 (2:0) 10.09. 16:00 -
Vávrovice B - Hradec B 2:4 (1:2) 04.09. 16:00 -
Brumovice - Radkov 5:0 (5:0) 03.09. 16:00 -
Palhanec - Melč 2:1 (1:0) 28.08. 16:00 -
Kobeřice B - Darkovičky B 3:2 (1:1) 20.08. 16:30 -
Štěpánkovice B - Hněvošice 4:7 (3:4) 20.08. 14:30 -
Sosnová - Otice 2:1 (0:1) 18.06. 10:00 -
Holasovice - Radkov 7:0 (3:0) 05.06. 17:00 -
Šilheřovice B - Hněvošice 5:2 (3:2) 04.06. 15:00 -
Budišovice - Hradec B 12:0 (5:0) 29.05. 17:00 -
Kobeřice B - Kozmice B 4:3 (4:2) 28.05. 15:00 -
Chvalíkovice - Dobroslavice 3:1 (2:0) 22.05. 16:30 -
Sosnová - Vávrovice B 4:2 (0:1) 21.05. 15:30 -
H.Lhota - Hrabyně 8:2 (3:2) 14.05. 16:30 -
Radkov - Sosnová 4:1 (2:1) 07.05. 16:30 -
Sosnová - Brumovice 1:11 (1:4) 30.04. 15:30 -
Darkovičky B - Hať B 2:1 (1:0) 24.04. 16:00 -
Kozmice B - Hněvošice 2:4 (1:1) 23.04. 16:00 -
Větřkovice - Palhanec 2:2 (1:1) 17.04. 16:00 -
Brumovice - Vávrovice B 2:0 (2:0) 09.04. 15:30 -
Deštné - Sosnová 4:3 (2:1) 30.10. 14:30 -
Sosnová - Štáblovice 3:5 (2:2) 23.10. 14:30 -
Deštné - Vávrovice B 3:1 (0:1) 16.10. 14:30 -
Větřkovice - Deštné 5:1 (3:1) 10.10. 15:00 -
Kozmice B - Kobeřice B 1:5 (0:4) 09.10. 15:00 -
Holasovice - Budišov B 1:1 (0:1) 03.10. 15:00 -
Deštné - Radkov 1:2 (0:2) 02.10. 15:00 -
Kobeřice B - Sudice 2:1 (1:1) 25.09. 15:30 -
Otice - Holasovice 1:1 (1:0) 18.09. 15:30 -
Hradec B - Hrabyně 3:1 (0:0) 12.09. 10:00 -
Budišov B - Deštné 8:1 (2:1) 11.09. 16:00 -
Sosnová - Palhanec 2:1 (1:1) 04.09. 15:30 -
Deštné - Otice 1:5 (0:3) 28.08. 16:00 -
Sosnová - Holasovice 0:9 (0:3) 22.08. 15:30 -
Strahovice B - Šilheřovice B 6:2 (4:1) 21.08. 16:30 -
Sosnová - Slavkov B 4:0 (2:0) 10.10. 15:00 -
Bělá - Kobeřice B 2:1 (0:1) 04.10. 15:30 -
Deštné - Radkov 5:0 (1:0) 03.10. 15:00 -
Sosnová - Budišov B 9:2 (3:2) 26.09. 15:30