ŠENKÝŘ Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Linhartice - Čistá 1:3 (0:0) 14.04. 16:30 -
Opatov - D. Újezd B 7:1 (2:1) 04.11. 14:00 -
Vendolí - H. Újezd 0:3 (0:2) 28.10. 14:00 -
Jevíčko - D. Újezd B 2:4 (0:2) 14.10. 15:00 -
Městečko Trnávka - Čistá 2:3 (1:1) 28.09. 16:00 -
Cerekvice - Polička B 2:2 (1:2) 24.09. 16:00 -
Kunčina B - Linhartice 0:1 (0:1) 16.09. 16:00 -
Morašice - Opatov 3:1 (3:1) 03.09. 17:00 -
Sebranice - Koclířov 4:3 (3:2) 26.08. 17:00 -
Boskovice C - Olomučany 2:2 (1:1) 20.08. 16:30 -
Třebařov - Opatov 3:3 (1:2) 19.08. 17:00 -
Mladějov - Loučka 2:1 (0:0) 17.06. 14:00 -
Bystré - Boršov 2:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
Hradec - H. Újezd 2:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
Opatov - Městečko Trnávka 3:1 (1:1) 28.05. 17:00 -
Morašice - Opatov 0:4 (0:3) 02.10. 15:00 -
Čistá - Radiměř 3:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Radiměř - Třebařov 1:10 (1:7) 28.09. 15:30 -
Borová/Telecí - Bystré 1:3 (0:1) 17.09. 15:30 -
Cerekvice - Městečko Trnávka 1:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Kladky - Protivanov B zrušen -
St.Město - Čistá 1:1 (0:1) 27.08. 17:00 -
Linhartice - Radiměř 2:0 (0:0) 21.08. 17:00 -
H. Újezd - Jevíčko 1:1 (0:1) 12.06. 17:00 -
Borová/Telecí - Radiměř 5:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Loučka - Opatov 2:3 (0:1) 28.05. 17:00 -
Radiměř - Opatov 0:6 (0:4) 14.05. 16:30 -
Koclířov - Čistá 1:2 (0:1) 07.05. 16:30 -
Boršov - Radiměř 7:0 (5:0) 30.04. 16:00 -
St.Město - Sebranice 8:0 (4:0) 16.04. 16:00 -
Třebařov - Vendolí 4:1 (1:0) 09.04. 15:30 -
Loučka - Mladějov 1:1 (0:1) 07.11. 14:00 -
H. Újezd - Cerekvice 4:1 (2:1) 31.10. 14:30 -
Čistá - Polička B 2:3 (0:1) 23.10. 14:30 -
Mladějov - Morašice 3:4 (1:1) 16.10. 14:30 -
Ptení - Tištín 5:2 (2:0) 10.10. 15:00 -
St.Město - Čistá 0:2 (0:1) 02.10. 15:00 -
Koclířov - Sebranice 2:2 (1:2) 25.09. 15:30 -
St.Město - Koclířov 12:1 (4:0) 11.09. 16:00 -
Čistá - Vendolí 0:2 (0:0) 04.09. 17:00 -
St.Město - Mor. Třebová C 1:1 (0:1) 21.08. 17:00 -
Linhartice - Mladějov 3:0 (2:0) 20.09. 16:00 -
Městečko Trnávka - Koclířov 2:2 (0:1) 30.08. 16:00 -
Janov - Jevíčko 5:0 (3:0) 29.08. 17:00 -
Rohozná - Sebranice 1:1 (0:1) 22.08. 17:00 -
Kunčina B - Vendolí 2:3 (0:1) 15.08. 14:30 -
Jaroměřice - Boršov 5:0 (3:0) 27.10. 14:00 -
Cetkovice - Vranová 1:1 (1:0) 20.10. 14:30 -
H. Újezd - Janov 4:0 (3:0) 13.10. 15:00 -
Rohozná - Kunčina B 4:1 (2:1) 05.10. 15:30