Stupka Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dobroměřice - Jun. Děčín 2:3p. (1:1) 20.04. 14:00 -
Březno - Podbořany 4:1 (3:1) 13.04. 10:30 -
Domoušice - Modlany 1:2 (0:2) 06.04. 16:30 -
Nové Sedlo - Rumburk 3:2p. (1:1) 30.03. 13:00 -
Chlumčany - Duchcov 6:2 (2:1) 23.03. 11:30 -
Ledvice - Brná 2:5 (0:2) 16.03. 10:30 -
Jun. Děčín - H. Jiřetín 2:1p. (0:1) 09.03. 14:30 -
Brná - Oldřichov 5:2 (2:2) 11.11. 10:00 -
Bř. Chomutov - Spořice B 6:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
Chlumec - Chuderov 2:10 (2:5) 23.09. 10:00 -
Dobroměřice - Bílina 3:2 (2:2) 16.09. 14:00 -
Lovosice - Spořice 2:1 (0:0) 02.09. 10:30 -
Údlice - Litvínov 2:3 (1:2) 26.08. 10:30 -
Rumburk - Strupčice 1:6 (1:2) 12.08. 17:00 -
Rumburk - Mojžíř 3:1 (3:1) 17.06. 16:00 -
Brná - Jílové 3:0 (0:0) 03.06. 17:00 -
Ervěnice - Pokratice 2:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Libouchec - Jun. Děčín 4:0 (2:0) 20.05. 17:00 -
Libouchec - Dobroměřice 5:1 (2:0) 06.05. 17:00 -
Oldřichov - Jílové 0:1p. (0:0) 22.04. 10:30 -
Bílina - Nové Sedlo 2:1 (1:1) 08.04. 15:00 -
Jun. Děčín - Šluknov 1:3 (1:2) 25.03. 15:00 -
Šluknov - Ervěnice 3:0 (2:0) 19.03. 14:00 -
Klášterec - Rumburk 4:1 (2:1) 11.03. 14:30 -
Proboštov - Dobroměřice 5:1 (4:0) 19.11. 14:30 -
Mojžíř - Ledvice 2:6 (0:1) 12.11. 14:00 -
Žatec - Modlany 2:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Údlice - Blažim 0:2 (0:1) 30.10. 14:30 -
H. Jiřetín - Lovosice 3:0 (1:0) 22.10. 10:30 -
Roudnice - Modrá zrušen -
Souš B - Černovice 4:0 (1:0) 28.08. 15:00 -
Libouchec - Modrá zrušen -
Klášterec - Šluknov 3:0 (2:0) 18.06. 17:30 -
Osek - Nové Sedlo 5:2 (1:2) 04.06. 13:30 -
Neštěmice - Ledvice 2:0 (1:0) 28.05. 10:15 -
Šluknov - Dobroměřice 1:2 (0:1) 14.05. 17:00 -
Klášterec - Bílina 0:3 (0:2) 23.04. 17:00 -
Srbice - Perštejn 3:2 (1:1) 16.04. 17:00 -
Rumburk - Roudnice 4:0 (3:0) 09.04. 13:00 -
Černovice - Dobroměřice 2:4 (1:1) 26.03. 15:00 -
Roudnice B - Pokratice 3:2 (1:0) 20.03. 15:00 -
Dobroměřice - Rumburk 4:1 (2:1) 13.11. 14:00 -
Nové Sedlo - Nejdek 1:4 (1:1) 06.11. 14:00 -
Nejdek - K. Vary B 5:0 (2:0) 30.10. 14:00 -
Ervěnice - Bílina 0:2 (0:1) 23.10. 15:30 -
Meziboří - Nové Sedlo 3:4 (2:1) 17.10. 10:30 -
Šluknov - Bílina 4:1 (2:0) 09.10. 16:00 -
Malečov - Velké Chvojno 4:2 (2:1) 25.09. 16:00 -
Březno - Osek 1:4 (0:2) 25.09. 10:30 -
Obrnice - Kopisty 1:2p. (0:1) 18.09. 10:30