Lapka Ladislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vroutek - Holedeč 5:4 (2:2) 20.04. 17:00 -
Peruc - Slavětín 1:1 (0:0) 14.04. 16:30 -
Cítoliby - Dobroměřice B 4:3 (2:1) 06.04. 16:30 -
Dobroměřice B - Pátek 18:0 (7:0) 12.11. 14:00 -
Buškovice - Dobroměřice B 3:2 (1:1) 21.10. 15:30 -
Výškov - Žiželice 12:0 (8:0) 15.10. 15:30 -
Peruc - Chožov 6:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Slavětín - Libčeves 5:0 (2:0) 30.09. 12:30 -
Pátek - Vrbno 1:3 (1:1) 23.09. 16:30 -
Černčice B - Libčeves 1:2 (1:2) 16.09. 13:00 -
Vrbno - Buškovice 3:3 (2:1) 02.09. 17:00 -
Domoušice B - Lubenec zrušen -
Tuchořice - Výškov 4:1 (3:1) 19.08. 17:00 -
Pátek - Černčice 1:3 (0:1) 17.06. 17:00 -
Kozly - Postoloprty 2:2 (0:2) 27.05. 17:00 -
Cítoliby - Žiželice 3:1 (0:0) 13.05. 10:30 -
Vrbno - Kozly 1:1 (1:1) 22.04. 17:00 -
Buškovice - Tuchořice 4:2 (3:1) 08.04. 16:30 -
Pátek - Kozly 0:4 (0:4) 01.04. 16:30 -
Kozly - Kryry 2:7 (0:3) 12.11. 14:00 -
Cítoliby B - Černčice B 2:4 (1:1) 06.11. 10:30 -
Peruc - Slavětín 2:5 (1:5) 05.11. 10:30 -
P. Týnec - Hříškov 2:1 (1:0) 30.10. 14:30 -
Vrbno - Dobroměřice B 1:5 (0:2) 29.10. 14:30 -
Koštice - Hříškov 3:1 (1:0) 23.10. 15:30 -
Tuchořice - Kryry 3:3 (1:2) 15.10. 15:30 -
Libčeves - Černčice B 2:5 (2:3) 09.10. 16:00 -
Lenešice B - Lipenec 5:2 (3:1) 02.10. 16:00 -
Kozly - Vrbno 0:4 (0:2) 01.10. 16:00 -
Lipenec - Lenešice B 4:1 (1:0) 28.09. 16:30 -
Koštice - Slavětín 4:2 (1:0) 25.09. 16:30 -
Výškov - Dobroměřice B 1:4 (1:1) 18.09. 16:30 -
Vrbno - Holedeč 0:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
Pátek - Cítoliby 3:2 (0:1) 03.09. 17:00 -
Kozly - Pátek 6:1 (4:0) 18.06. 17:30 -
Pátek - Kryry 0:2 (0:2) 11.06. 17:00 -
Libčeves - Cítoliby 2:5 (2:2) 04.06. 17:00 -
Holedeč - Lubenec 3:2 (2:0) 28.05. 17:00 -
Vrbno - Černčice 1:4 (1:4) 21.05. 17:00 -
Cítoliby - Kozly 4:0 (2:0) 15.05. 17:00 -
Černčice B - Slavětín 3:2 (1:2) 08.05. 17:00 -
Postoloprty - Žiželice 5:1 (4:1) 30.04. 17:00 -
Louny B - Výškov 5:1 (0:0) 24.04. 17:00 -
Kozly - Kryry 1:5 (1:1) 16.04. 17:00 -
Holedeč - Staňkovice 4:1 (2:1) 09.04. 16:30 -
Buškovice - Dobroměřice B 9:2 (4:2) 02.04. 16:30 -
Kozly - Žiželice 1:1 (1:0) 13.11. 14:00 -
Lenešice B - Lubenec 2:2 (1:1) 06.11. 14:00 -
Libčeves - Vrbno 2:7 (0:4) 30.10. 14:30 -
Chožov - Buškovice B 0:6 (0:2) 24.10. 15:30