Adam Rychlý
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Sokol Čisovice |
| 2016-2017 | MFK Dobříš |
| 2015-2016 | TJ Sokol Čisovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 989 (ø 89,90) | 5 (ø 0,45) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Čisovice - Zlatníky | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Kosoř B - Čisovice | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Čisovice - Horoměřice | 2:0 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Povltavská FA C - Čisovice | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Čisovice - Jílové | 2:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.10. 18:30 | Choteč - Čisovice | 2:2 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Čisovice - Holubice | 4:5 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Čisovice - Psáry B | 1:5 (0:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:30 | Černolice - Čisovice | 3:4 (0:2) | 89 | 89 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 16:45 | Vestec B - Čisovice | 10:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Čisovice - Hradištko | 3:3 (2:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 14:00 | Čisovice B - Řevnice | 2:7 (0:6) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 5 (ø 0,50) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 6 | 370 (ø 61,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 2 | 74 (ø 37,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 15 | 1135 (ø 75,66) | 2 (ø 0,13) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 1 | 33 (ø 33,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 2 | 134 (ø 67,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 9 | 515 (ø 57,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 8 | 703 (ø 87,87) | 4 (ø 0,50) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 6 | 422 (ø 70,33) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




