Jakub Záruba
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | FK Újezd nad Lesy |
| 2020-2021 | Sokol Horní Jiřetín |
| 2019-2020 | Mostecký fotbalový klub |
| 2018-2019 | Sokol Horní Jiřetín |
| 2015-2016 | Mostecký fotbalový klub |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Pražský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1125 (ø 80,35) | 2 (ø 0,14) | 3 (ø 0,21) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 10:30 | Háje - Újezd n. Lesy | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Újezd n. Lesy - ČAFC B | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:30 | Vršovice - Újezd n. Lesy | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Újezd n. Lesy - Vinoř | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Újezd n. Lesy - Štěrboholy | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 10:15 | Ďáblice - Újezd n. Lesy | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Újezd n. Lesy - Dubeč | 1:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 10:00 | D. Počernice - Újezd n. Lesy | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 21.03. 10:15 | Xaverov - Újezd n. Lesy | 3:2 (1:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 11:00 | Újezd n. Lesy - Háje | 0:2 (0:1) | 75 | 75 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 11.04. 10:30 | ČAFC B - Újezd n. Lesy | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Újezd n. Lesy - Vršovice | 0:4 (0:3) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.05. 19:00 | Štěrboholy - Újezd n. Lesy | 1:1 (0:1) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.05. 17:00 | Újezd n. Lesy - Ďáblice | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 14 | 1125 (ø 80,35) | 2 (ø 0,14) | 3 (ø 0,21) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 21 | 1733 (ø 82,52) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 23 | 1829 (ø 79,52) | 1 (ø 0,04) | 7 (ø 0,30) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 15 | 1279 (ø 85,26) | 2 (ø 0,13) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. B | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 22 | 1728 (ø 78,54) | 4 (ø 0,18) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 6 | 501 (ø 83,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 13 | 1124 (ø 86,46) | 2 (ø 0,15) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 27 | 2430 (ø 90,00) | 6 (ø 0,22) | 9 (ø 0,33) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 24 | 1761 (ø 73,37) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 12 | 829 (ø 69,08) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 1 | 49 (ø 49,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 1 | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




