Radek Havlík

2025-2026

FC Lobkovice

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 FC Lobkovice
2024-2025 FK Rudná
2022-2023 Dobřejovice
2019-2020 TJ Sokol Nemyčeves
2018-2019 TJ Sokol Libáň
2017-2018 SK Podskalan Podhradí
2015-2016 TJ Kyje Praha 14

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
259 (ø 51,80) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Rudná - Dobřichovice 0:2 (0:1) 44 46 0 0 0 ne
24.08. 17:00 Kněževes - Rudná 1:3 (1:2) 67 67 1 0 0 ano
30.08. 17:00 Rudná - Třebotov 2:6 (0:3) 39 39 0 1 0 ano
21.09. 16:30 Lety B - Rudná 8:1 (4:0) 63 63 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Rudná - V. Přílepy 0:2 (0:1) 46 46 0 0 0 ano

Středočeský | Mělník | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
388 (ø 55,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
28.03. 15:30 Lobkovice - Všestudy 0:1 (0:0) 84 84 0 0 0 ano
05.04. 16:30 Byšice - Lobkovice 4:1 (1:0) 44 46 0 0 0 ne
11.04. 16:30 Vysoká - Lobkovice 4:1 (2:0) 44 46 0 0 0 ne
18.04. 17:00 Lobkovice - Tišice 2:1 (1:0) 67 23 0 0 0 ne
26.04. 17:00 Řepín - Lobkovice 4:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
02.05. 17:00 Lobkovice - Čečelice 2:2 (1:0) 30 30 0 0 0 ano
16.05. 17:00 Lobkovice - EMĚ Mělník B 3:3 (2:1) 29 61 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 5 259 (ø 51,80) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 7 388 (ø 55,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 9 674 (ø 74,88) 2 (ø 0,22) 5 (ø 0,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor 5 224 (ø 44,80) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B 11 990 (ø 90,00) 9 (ø 0,81) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 2 122 (ø 61,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor 7 471 (ø 67,28) 4 (ø 0,57) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 7 (ø 1,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 19 1611 (ø 84,78) 18 (ø 0,94) 5 (ø 0,26) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Jičín | III. třída 1 52 (ø 52,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 6 497 (ø 82,83) 3 (ø 0,50) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 8 663 (ø 82,87) 9 (ø 1,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 8 715 (ø 89,37) 4 (ø 0,50) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 7 606 (ø 86,57) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.A třída sk. A 10 613 (ø 61,30) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. D 8 656 (ø 82,00) 6 (ø 0,75) 4 (ø 0,50) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 12 990 (ø 82,50) 6 (ø 0,50) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.A třída sk. A 12 906 (ø 75,50) 4 (ø 0,33) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)