Radovan Bednář

2025-2026

Sok. Pavlov

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2020-2021 Sok. Pavlov
2017-2018 Strachotín
2017-2018 SK Pavlov
2015-2016 Sok. Pavlov

Zápasy v sezóně 2025-2026

Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1440 (ø 90,00) 3 (ø 0,18) 2 (ø 0,12) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
17.08. 16:30 Pavlov - Klentnice 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
24.08. 10:00 Kobylí B - Pavlov 7:3 (3:3) 90 0 0 0 ano
31.08. 16:30 Pavlov - Lednice B 0:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
07.09. 16:00 Milovice - Pavlov 6:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
14.09. 16:00 Pavlov - Kostice B 2:7 (0:3) 90 0 0 0 ano
21.09. 15:30 Perná - Pavlov 3:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
28.09. 15:30 Pavlov - Březí B 3:7 (1:4) 90 1 0 0 ano
04.10. 15:00 Hlohovec B - Pavlov 2:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
12.10. 15:00 Pavlov - V. Pavlovice C 2:3 (1:0) 90 1 1 1 ano
26.10. 10:00 Pohořelice B - Pavlov 9:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
29.03. 15:00 Pavlov - Charvátská B 1:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
04.04. 15:00 Klentnice - Pavlov 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
12.04. 15:30 Pavlov - Kobylí B 2:0 (0:0) 90 1 0 0 ano
18.04. 15:00 Lednice B - Pavlov 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
26.04. 15:00 Pavlov - Milovice 2:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
03.05. 14:15 Kostice B - Pavlov 3:2 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A 16 1440 (ø 90,00) 3 (ø 0,18) 2 (ø 0,12) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A 13 1170 (ø 90,00) 3 (ø 0,23) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A 15 1350 (ø 90,00) 8 (ø 0,53) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B 22 1980 (ø 90,00) 8 (ø 0,36) 7 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A 18 1620 (ø 90,00) 4 (ø 0,22) 6 (ø 0,33) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B 6 406 (ø 67,66) 2 (ø 0,33) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B 24 2036 (ø 84,83) 12 (ø 0,50) 6 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor 11 864 (ø 78,54) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A 18 1419 (ø 78,83) 5 (ø 0,27) 4 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A 20 1482 (ø 74,10) 8 (ø 0,40) 6 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)