Roman Hejda

2026-2027

SK Telč

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2016-2017 SK Telč
2016-2017 SK Mrákotín
2014-2015 SK Telč

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
31.10. 14:00 Rantířov - Telč 4:2 (1:1) 90 0 0 0 ano

Vysočina | Jihlava | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 16:30 Hodice - Telč B 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
16.08. 16:30 Telč B - Beranov 3:6 (2:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Rantířov B - Telč B 4:2 (2:2) 0 0 0 0 ne
19.09. 15:30 Telč B - Stonařov 0:3 kont. (2:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 15:30 Bedřichov B - Telč B 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 13:30 Bítovčice - Telč B 5:3 (3:3) 90 1 0 0 ano
18.10. 14:30 Telč B - Polná B 1:4 (1:1) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Telč B - St. Říše B 2:2 (2:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 20 1787 (ø 89,35) 12 (ø 0,60) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 2 162 (ø 81,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 19 1646 (ø 86,63) 17 (ø 0,89) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 15 1285 (ø 85,66) 16 (ø 1,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 11 886 (ø 80,54) 5 (ø 0,45) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 12 1080 (ø 90,00) 10 (ø 0,83) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 20 1771 (ø 88,55) 52 (ø 2,60) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 19 (ø 2,37) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 12 1075 (ø 89,58) 26 (ø 2,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 17 1187 (ø 69,82) 5 (ø 0,29) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 20 1688 (ø 84,40) 36 (ø 1,80) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 5 450 (ø 90,00) 7 (ø 1,40) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 19 1692 (ø 89,05) 46 (ø 2,42) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. B 16 1391 (ø 86,93) 19 (ø 1,18) 4 (ø 0,25) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 14 1153 (ø 82,35) 2 (ø 0,14) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 18 1541 (ø 85,61) 13 (ø 0,72) 8 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,27)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 7 630 (ø 90,00) 17 (ø 2,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,42)