Filip Korenčík
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.2 |
Kariéra
| 2023-2024 | SK Libčany |
| 2023-2024 | TJ Sokol Stěžery |
| 2019-2020 | TJ Lokomotiva Hradec Králové |
| 2017-2018 | SK Smiřice |
| 2016-2017 | FK Jaroměř |
| 2014-2015 | SK Smiřice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 396 (ø 56,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Třebeš - Libčany | 3:0 (1:0) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:00 | Libčany - Rychnov | 3:2 (1:1) | 67 | 67 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.08. 17:30 | Týniště - Libčany | 0:2 (0:2) | 27 | 63 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 16:30 | Libčany - Železnice | 1:0 (0:0) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:30 | Dobruška - Libčany | 4:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Libčany - Chlumec B | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Náchod - Libčany | 4:2 (3:0) | 24 | 66 | 0 | 0 | 0 | ne |
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 11.10. 16:00 | Libčany B - Černilov B | 5:3 (0:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 4 | 192 (ø 48,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 26 | 1711 (ø 65,80) | 6 (ø 0,23) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 1 | 51 (ø 51,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 24 | 1808 (ø 75,33) | 7 (ø 0,29) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 4 (ø 2,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 11 | 802 (ø 72,90) | 2 (ø 0,18) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.A třída | 14 | 1260 (ø 90,00) | 2 (ø 0,14) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 25 | 2128 (ø 85,12) | 4 (ø 0,16) | 9 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 26 | 2298 (ø 88,38) | 7 (ø 0,26) | 10 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 3 | 255 (ø 85,00) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 7 | 606 (ø 86,57) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 16 | 1432 (ø 89,50) | 6 (ø 0,37) | 10 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 11 (ø 0,44) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 23 | 2070 (ø 90,00) | 6 (ø 0,26) | 10 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 2 | 103 (ø 51,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Krajský přebor | 28 | 2014 (ø 71,92) | 11 (ø 0,39) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. C | 10 | 900 (ø 90,00) | 5 (ø 0,50) | 5 (ø 0,50) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. H | 14 | 1260 (ø 90,00) | 12 (ø 0,85) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. H | 11 | 990 (ø 90,00) | 4 (ø 0,36) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




