Vojtěch Rychtecký

2026-2027

TJ Kozlov

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Kozlov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Jihlava | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
900 (ø 90,00) 1 (ø 0,10) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 15:00 Puklice B - Kozlov 4:5 (2:3) 90 1 1 0 ano
16.08. 15:00 Kozlov - Cejle 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 15:00 V. Jeníkov - Kozlov 2:3 (0:1) 90 0 1 0 ano
30.08. 15:00 Kozlov - Dobronín B 2:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 15:00 Kamenice - Kozlov 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 15:00 Kozlov - Nadějov 2:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:30 Hybrálec - Kozlov 5:1 (4:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:00 Kozlov - Střítež 3:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Ždírec - Kozlov 5:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
11.10. 15:00 Kozlov - Smrčná 0:3 (0:3) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 21 1863 (ø 88,71) 2 (ø 0,09) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 18 1486 (ø 82,55) 2 (ø 0,11) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 12 993 (ø 82,75) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 13 1037 (ø 79,76) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 21 1890 (ø 90,00) 4 (ø 0,19) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 10 896 (ø 89,60) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 13 1170 (ø 90,00) 3 (ø 0,23) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 26 2240 (ø 86,15) 3 (ø 0,11) 5 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 23 2070 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 26 2340 (ø 90,00) 4 (ø 0,15) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)