Ondřej Bárta

2026-2027

TJ Skalka Brzkov

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Skalka Brzkov
2022-2023 TJ Sokol Jamné
2014-2015 TJ Skalka Brzkov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:00 AV-Amari - Brzkov 4:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
16.08. 14:00 Brzkov - Batelov B 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 15:00 Brzkov - Stonařov B 5:1 (4:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 14:00 Brzkov - Rohozná 7:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 14:00 Brzkov - Beranov B 3:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Kostelec B - Brzkov 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
18.10. 14:00 Brzkov - Brtnice B 5:1 (0:1) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Dušejov - Brzkov 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Brzkov - Č. Hrádek 3:0 (3:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 4 (ø 0,40) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 1 (ø 0,08) 3 (ø 0,25) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 18 1620 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 19 1644 (ø 86,52) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 5 438 (ø 87,60) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 12 1080 (ø 90,00) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 21 1890 (ø 90,00) 7 (ø 0,33) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 21 1890 (ø 90,00) 3 (ø 0,14) 5 (ø 0,23) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 22 1881 (ø 85,50) 2 (ø 0,09) 4 (ø 0,18) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 18 1620 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)