Roman Herold
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Horní Kounice |
| 2022-2023 | FK Tavíkovice |
| 2020-2021 | Křepice |
| 2015-2016 | FK Tavíkovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 307 (ø 76,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Tasovice B - H. Kounice | 5:0 (0:0) | 74 | 16 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 16:30 | Přímětice - H. Kounice | 4:1 (3:1) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 16:00 | H. Kounice - Dobšice B | 2:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 16:00 | Hrádek - H. Kounice | 2:1 (2:0) | 77 | 13 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 15:00 | H. Kounice - Prosiměřice | 4:2 (1:1) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | H. Kounice B - Petrovice | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:00 | Rakšice B - H. Kounice B | 10:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 13:00 | H. Kounice B - Loděnice | 1:1 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:15 | Olbramovice B - H. Kounice B | 6:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 13:00 | H. Kounice B - Rybníky | 3:3 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:15 | Branišovice - H. Kounice B | 6:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 13:00 | H. Kounice B - Lesonice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:00 | H. Kounice B - Jezeřany B | 1:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 3 | 227 (ø 75,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 7 (ø 0,70) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 2 (ø 0,11) | 6 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 2 (ø 0,14) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 3 (ø 0,21) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 19 | 1688 (ø 88,84) | 6 (ø 0,31) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 21 | 1873 (ø 89,19) | 8 (ø 0,38) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




