Libor Skopal
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2018-2019 | TJ Sokol Dub nad Moravou |
| 2017-2018 | SK Slatinice |
| 2017-2018 | FK Nemilany |
| 2015-2016 | FK Nemilany |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Olomoucký | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1764 (ø 88,20) | 2 (ø 0,10) | 7 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.08. 17:00 | Troubky - Dub | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Lipník - Dub | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:00 | Dub - Klenovice | 4:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 14.09. 16:00 | Kralice - Dub | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Dub - Nezamyslice | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Kostelec B - Dub | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Dub - Kozlovice B | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 15:00 | Brodek u PV - Dub | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Dub - Vrahovice | 2:2 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Sokol Pivín - Dub | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Dub - Domaželice | 4:0 (3:0) | 54 | 54 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.03. 10:00 | Domaželice - Dub | 0:6 (0:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Dub - Troubky | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.04. 15:30 | Otaslavice - Dub | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 15:30 | Dub - Lipník | 2:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 16:00 | Klenovice - Dub | 5:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 16:00 | Hustopeče - Dub | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.05. 16:30 | Dub - Kralice | 5:3 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 09.05. 16:30 | Nezamyslice - Dub | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Dub - Kostelec B | 3:5 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Olomoucký | Olomouc | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 16:30 | Dub - SK Králová | 10:1 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:30 | Dub - Štarnov | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.10. 15:00 | Hodolany B - Dub | 1:2p. (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Dub - Sokol Hnojice | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Dub - Slatinice B | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | SK Sokol Těšetice - Dub | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 13:00 | SK Králová - Dub | 4:5p. (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 16:00 | Dub - Sokol Mladeč | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 16:00 | Nedvězí - Dub | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. A | 20 | 1764 (ø 88,20) | 2 (ø 0,10) | 7 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 9 | 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 8 (ø 0,66) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | 1.B třída sk. A | 24 | 2139 (ø 89,12) | 12 (ø 0,50) | 11 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. A | 24 | 2114 (ø 88,08) | 9 (ø 0,37) | 9 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 25 | 2195 (ø 87,80) | 11 (ø 0,44) | 7 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 18 | 1620 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 7 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 8 (ø 0,47) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 24 | 2160 (ø 90,00) | 8 (ø 0,33) | 14 (ø 0,58) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 25 | 2190 (ø 87,60) | 7 (ø 0,28) | 16 (ø 0,64) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. A | 26 | 2328 (ø 89,53) | 9 (ø 0,34) | 20 (ø 0,76) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




